Výskumný pracovník - biológ, Modra

hameln rds s. r. o.

Miesto práce
Horná 36, Modra, Bratislavský kraj, okres Pezinok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná činnosť biochemického, molekulárno-biologického a imunochemického zamerania.
Práca v oblasti predklinického testovania.
Práca s bunkovými kultúrami.
Práca v systéme Správnej laboratórnej praxe.

Zázemie zahraničnej spoločnosti.
Možnosť rastu a vzdelávania.

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky a naša pracovná pozícia Vás zaujala, zašlite nám, prosím, Váš životopis.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme všetkým záujemcom. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Prírodovedecké alebo chemicko-technologické zameranie. Odbor biológia, biochémia, bunková biológia.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax v odbore výhodou.
Ovládanie anglického jazyka podmienkou.
Tímová spolupráca.
Korektný prístup.
Dôslednosť a precíznosť so zameraním na detail.
Samostatnosť.
Flexibilita.

Nadnárodná spoločnosť hameln rds s.r.o. so sídlom materskej spoločnosti v Nemecku a dcérskou spoločnosťou na Slovensku ponúka kompletné služby v oblasti vývoja a výroby farmaceutických liečiv a zavádzania farmaceutických produktov na trh.

Poskytujeme komplexné služby pre zákazníkov v oblasti farmácie, biotechnológie, chémie a medicínskej technológie.

Ponúkame rozsiahlu škálu služieb, ktoré sú jedinečné na medzinárodnom trhu v oblasti farmaceutického priemyslu: vývoj farmaceutických produktov a laboratórne služby v podmienkach SVP, rozsiahly registračný servis vrátane aktualizácií existujúcej registrácie, výrobu a vývoj API vrátane prípravy registračnej dokumentácie v súlade s EÚ predpismi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľudmila Lattová
E-mail: poslať životopis
ID: 2479688  Dátum zverejnenia: 10.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou