Realitný maklér - Žiar n/H, Nové Zámky, Galanta, D.Streda, Senica, Malacky, Senec, Pezinok...... - aj popri inej práci

HALO reality s. r. o.

okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Žiar nad Hronom, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Senica, okres Komárno, okres Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
NEOBMEDZENE, čím si šikovnejší, tým viac zarobíš

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa k nám a naučíme Vás všetko (aj keď ste robili úplne v inej profesii) o predaji nehnuteľnosti a presvedčíte sa, že sme pohodový kolektív, bez stresov a neustáleho tlačenia k vyšším obratom spoločnosti. Nepožadujeme od maklérov, aby vysedávali v kancelárií, práca aj z domu a popri inom zamestnaní.

Sme JEDNOTKA v realitách na Slovensku!
  • aktívne vyhľadávanie nehnuteľností a komunikácia s klientmi
  • obhliadky nehnuteľností a ich fotenie
  • sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľností
  • flexibilný pracovný čas

Pridajte sa k nám a odpadne vám veľa administratívnych úkonov spojených so založením s.r.o., reklamné poplatky, exporty, google reklama, softvér a podobne. S nami získate know-how ako lepšie predávať a fungovať. Máme vlastný firemný realitný program vyvíjaný a optimalizovaný už viac ako 6 rokov len pre nás!
Bonusy z každého obchodu za reklamu na vašom aute a taktiež pre maklérov kde nemáme kamennú pobočku.

U nás nájdete:
  • ZÁZEMIE V NAJSILNEJŠEJ A NAJVÄČŠEJ NEFRANŠÍZOVEJ REALITNEJ KANCELÁRIE NA SLOVENSKOM TRHU (nie sme žiadna sieť, ale kvalitná - jedna realitná kancelária)
  • bezplatné školenie /ak začnete seriózne pracovať/ a semináre
  • provízia bez zavádzania aj s bonusom
  • žiadne poplatky ani licencie, nie sme franšíza
  • preplácanie nákladov na kanceláriu (manažérom kancelárie)
  • preplácanie nákladov na mobil (manažérom kancelárie)
  • nezaväzujeme k nezmyselným pokutám / môžete kedykoľvek odísť
  • žiadne predajné limity, ani povinné sedenie v kanceláriach
  • inzercia na prvom mieste - ponuky inzerujeme na viac ako 200 weboch
  • jedinečný informačný systém - vyvíjaný neustále len pre nás od roku 2008
  • sťahujeme súkromnú inzerciu do mailov maklérov z celej SR
  • NAJLEPŠÍ ODMEŇOVACÍ SYSTÉM V SR, BEZ ZAVÁDZANIA A SKRYTÝCH ODPOČTOV NÁKLADOV

Navyše:
Firemné celoslovenské a lokálne akcie, pravidelné firemné súťaže pre najlepších maklérov o dovolenky, notebook, fotoaparáty, GPS, tablety, mobily...

Záujemcovia o prácu posielajte svoje životopisy spolu so žiadosťou na adresu [email protected].
Prosíme, aby nám posielali životopisy len vážni záujemcovia. Spätne kontaktujeme iba vybraných uchádzačov, nakoľko nie je v naších silách odpovedať úplne všetkým. Ďakujeme za pochopenie.

Aj ty môžeš jazdiť na našej "formule" s plnou nádržou.
Pozrite si aj náš web zameraný na kariéru realitného makléra.
Pozrite si video prečo HALO reality.
Pozrite si video bezplatné pravidelné vzdelávanie - Akadémia HALO reality.
Pozrite si našu facebook stránku, PRÍPADNE PRIDAJ SI NÁS NA FB HALO reality.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy
Microsoft Excel - Základy

  • ctižiadostivosť a vôľu presadiť sa
  • komunikatívnosť
  • zodpovednosť
  • flexibilita
  • byť tímový hráč
  • čistý register trestov

V ROKU 2022 SME PREDALI/PRENAJALI VIAC AKO 1200 NEHNUTEĽNOSTÍ, ČO JE MEDZI REALITNÝMI KANCELÁRIAMI NAJVIAC NA SLOVENSKU.

Spoločnosť HALO reality je najväčšia celoslovenská realitná kancelária. Nepracujeme ako franšíza - neplatíte nám žiadne vstupné, ročné, licenčné, či pravidelné školné poplatky. Hľadáme spolupracovníkov, ktorí by zapadli do nášho kolektívu ako jednotlivec - maklér, prípade si otvorili svoju kanceláriu vo svojom meste (s minimálnymi mesačnými nákladmi s partnerskými výnosmi z obchodov z celého okresu).

V realitách sme JEDNOTKA na SLOVENSKU - viac ako 60 okresov, 100 maklérov, viac ako 1500 aktuálnych ponúk. Ako v jednej z mála spoločností na Slovensku sa vedenie plne venuje maklérom, manažérstvu a marketingu spoločnosti (nerobí maklérov), čo oceníte vo všetkých oblastiach podpory značky vo vašom regióne.

Kancelárie:
- kancelária Banská Bystrica, Nám. Slobody 9
- kancelária Banská Štiavnica, Dolná 2
- kancelária Bratislava, Račianska 77C
- kancelária Dunajská Streda, Hlavná 37/19
- kancelária Galanta, Hlavná 929/6
- kancelária Komárno, Mederečská 749/81
- kancelária Levice, Pri podlužianke 3
- kancelária Liptovský Mikuláš, Garbiarska 2583
- kancelária Lučenec, T. G. Masaryka 7
- kancelária Malacky, Sasinkova 5377/1D
- kancelária Nové Zámky, Kraskova 2
- kancelária Partizánske, Nitrianska 99
- kancelária Považská Bystrica, Centrum 265
- kancelária Prievidza, G. Švéniho 8
- kancelária Prešov, Levočská 3
- kancelária Rimavská Sobota, Salvova 1
- kancelária Senec, Krátka 4729/6
- kancelária Senica, Hviezdoslavova 473/22
- kancelária Spišská Nová Ves, Letná 55
- kancelária Trebišov, M. R. Štefánika 1515
- kancelária Trnava, Trojičné nám. 9
- kancelária Zvolen, Námestie SNP č. 75/26
- kancelária Žiar nad Hronom, SNP 111

BONUSY MAKLÉROM, TOP ODMEŇOVANIE - V HALO REALITY SA ZA ROK 2022 ROZDELILO MEDZI MAKLÉROV LEN NA EXTRA BONUSOCH VIAC AKO 125 000€.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubor Mäsiar
E-mail: poslať životopis
ID: 3072389  Dátum zverejnenia: 22.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: NEOBMEDZENE, čím si šikovnejší, tým viac zarobíš