Realitný maklér Bratislava - sme už v 40-tich okresoch - žiadne vysedávanie v kancelárii, školiaci program aj popri práci

HALO reality, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
NEOBMEDZENE, čím si šikovnejší, tým viac zarobíš

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa k nám a naučíme Vás všetko (aj keď ste robili úplne v inej profesii) o predaji nehnuteľnosti a presvedčíte sa, že sme pohodový kolektív, bez stresov a neustáleho tlačenia k vyšším obratom spoločnosti. Nepožadujeme od maklérov, aby vysedávali v kancelárií, práca aj z domu a popri inom zamestnaní.

Sme JEDNOTKA v realitách na Slovensku!
- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností a komunikácia s klientmi
- obhliadky nehnuteľností a ich fotenie
- sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľností
- flexibilný pracovný čas

Pridajte sa k nám a odpadne vám veľa administratívnych úkonov spojených so založením s.r.o., reklamné poplatky, exporty, google reklama, softvér a podobne. S nami získate know-how ako lepšie predávať a fungovať. Máme vlastný firemný realitný program vyvíjaný a optimalizovaný už viac ako 6 rokov len pre nás!
Bonusy z každého obchodu za reklamu na vašom aute a taktiež pre maklérov kde nemáme kamennú pobočku.

U nás nájdete:
- ZÁZEMIE V NAJSILNEJŠEJ A NAJVÄČŠEJ NEFRANŠÍZOVEJ REALITNEJ KANCELÁRIE NA SLOVENSKOM TRHU (nie sme žiadna sieť, ale kvalitná - jedna realitná kancelária)
- bezplatné školenie /ak začnete seriózne pracovať/ a semináre
- provízia bez zavádzania aj s bonusom
- žiadne poplatky ani licencie, nie sme franšíza
- preplácanie nákladov na kanceláriu (manažérom kancelárie)
- preplácanie nákladov na mobil (manažérom kancelárie)
- nezaväzujeme k nezmyselným pokutám / môžete kedykoľvek odísť
- žiadne predajné limity, ani povinné sedenie v kanceláriach
- inzercia na prvom mieste - ponuky inzerujeme na viac ako 200 weboch
- jedinečný informačný systém - vyvíjaný neustále len pre nás od roku 2008
- sťahujeme súkromnú inzerciu do mailov maklérov z celej SR
- NAJLEPŠÍ ODMEŇOVACÍ SYSTÉM V SR, BEZ ZAVÁDZANIA A SKRYTÝCH ODPOČTOV NÁKLADOV

Navyše:
Firemné celoslovenské a lokálne akcie, pravidelné firemné súťaže pre najlepších maklérov o dovolenky, notebook, fotoaparáty, GPS, tablety, mobily...

Záujemcovia o prácu posielajte svoje životopisy spolu so žiadosťou na adresu kariera@haloreality.sk.
Prosíme, aby nám posielali životopisy len vážni záujemcovia. Spätne kontaktujeme iba vybraných uchádzačov, nakoľko nie je v naších silách odpovedať úplne všetkým. Ďakujeme za pochopenie.

Aj ty môžeš jazdiť na našej "formule" s plnou nádržou.
Pozrite si aj náš web zameraný na kariéru realitného makléra.
Pozrite si video prečo HALO reality.
Pozrite si video bezplatné pravidelné vzdelávanie - Akadémia HALO reality.
Pozrite si našu facebook stránku, PRÍPADNE PRIDAJ SI NÁS NA FB HALO reality.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Internet (e-mail, www) - základy
Microsoft Excel - základy

- ctižiadostivosť a vôľu presadiť sa
- komunikatívnosť
- zodpovednosť
- flexibilita
- byť tímový hráč
- čistý register trestov

Spoločnosť HALO reality je celoslovenská realitná kancelárias viac ako 7 ročnými skúsenosťami v realitnom obchode, ktorá poskytuje svojím klientom komplexné realitné služby v oblasti sprostredkovania predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností vrátane kompletného právneho servisu pomocou vlastného právneho oddelenia. Pôsobí vo viac ako 40 lokalitách na Slovensku a momentálne tvorí tím viac ako 80 maklérov. Nepracujeme ako franšíza (neplatíte nám žiadne vstupné, ročné a iné licenčné poplatky). Hľadáme spolupracovníkov, ktorí by zapadli do nášho kolektívu ako jednotlivec - maklér, prípade otvorili svoju kanceláriu vo svojom meste - zoznam voľných okresov (http://www.haloreality.sk/makler-otvorit-vlastnu-realitnu-kancelariu?lnkweb=profesiaInfo)

V realitách sme JEDNOTKA na SLOVENSKU - viac ako 40 lokalít, 80 maklérov, tisíce aktuálnych ponúk!

Žiadne skryté odmeňovanie maklérov s odpočtami DPH, kolkami, zmluvami, prenájmom kancelárie, školeniami a inými poplatkami.

Kancelárie:
- centrálna kancelária Bratislava, Račianska 77C
- sídlo spoločnosti Prievidza, G. Švéniho 8
- kancelária Košice, Júžná trieda 82
- kancelária Prešov, Konštantínova 6
- kancelária B.Bystrica, Nám. Slobody 9
- kanceléria Žilina, Horný Val 9/19
- kancelária Martin, Kukučínová 1
- kancelária Topoľčany, Moyzesova č.4
- kancelária Žiar nad Hronom, Š.Moysesa 46
- kancelária Žarnovica, Cintorínska 9, Nová Baňa 968 01
- kancelária Trnava, Ružindolská 14
- kancelária Čadca, Palárikova 2657
- kancelária Galanta, Staničná 893
- kancelária Hlohovec, Pribinova 10
- kancelária Nitra, Rybárska 37
- kancelária Malacky, Sasinkova 5377/1D
- kancelária Poprad, Námestie sv. Egídia 41/95
- kancelária Zvolen, Námestie SNP č. 75/26
- kancelária Senec, Trnavská 56,
- kancelária Nové Zámky, Pod kopcom 5

+ hľadáme spolupracovníkov na ZALOŽENIE ĎALŠÍCH OKRESNÝCH KANCELÁRII bez akéhokoľvek poplatku, viac info http://www.haloreality.sk/makler-otvorit-vlastnu-realitnu-kancelariu?lnkweb=profesiaVeduci

G.Švéniho 8
97101 Prievidza
ID: 2810206   Dátum zverejnenia: 14.11.2016