Realitný maklér/kancelária - Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Trenčín, Poprad- v Top 3 na SK!

HALO reality s. r. o.

Bratislava, okres Trenčín, okres Nitra, okres Poprad, okres Prešov, Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 9999 EUR/mesiac, čím si šikovnejší, tým viac zarobíš

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Otvorte si svoju realitnú kanceláriu alebo sa staň maklérom vo Vašom meste. Vytvorte si vlastný tím maklérov bez toho, aby ste nám platili poplatky za licenciu kancelárie a reklamu (nepracujeme ako franšíza, ani multilevel marketing). Viac info a voľné okresné lokality nájdete na: www.haloreality.sk.

Patríme do TOP 3 realitných spoločností na Slovensku!
  • aktívne vyhľadávanie nehnuteľností a komunikácia s klientmi
  • obhliadky nehnuteľností a ich fotenie
  • sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľností
  • flexibilný pracovný čas

Pokiaľ nemáte ešte dostatočné skúsenosti, alebo sa necítite na vedúcu funkciu, staňte sa najskôr maklérom HALO reality, viac informácii.

Pridajte sa k nám a odpadne vám veľa administratívnych úkonov spojených so založením s.r.o., reklamné poplatky, exporty, google reklama, softvér a podobne. S nami získate know-how ako lepšie predávať a fungovať. Máme vlastný firemný realitný program vyvíjaný a optimalizovaný už viac ako 6 rokov len pre nás!

Bonusy z každého obchodu za reklamu na vašom aute a taktiež pre maklérov kde nemáme kamennú pobočku.

U nás nájdete:
  • bezplatné školenie /ak začnete seriózne pracovať/ a semináre
  • provízia bez zavádzania aj s bonusom
  • žiadne poplatky ani licencie, nie sme franšíza
  • nezaväzujeme k nezmyselným pokutám / môžete kedykoľvek odísť a otvoriť si vlastnú kanceláriu
  • žiadne limity, ani povinné sedenie v kanceláriach
  • inzercia na prvom mieste - ponuky inzerujeme na viac ako 200 weboch
  • jedinečný informačný systém - vyvíjaný len pre nás viac ako 6 rokov
  • sťahujeme súkromnú inzerciu do mailov maklérov z celej SR

Navyše:
Pravidelné firemné súťaže pre najlepších maklérov o notebook, LED a LCD televízory,fotoaparáty, GPS, tablety...
Firemné celoslovenské a lokálne akcie - víkend v Štúrove, akcia Aquapark, gril párty, vianočný večierok, vianočný bowling...

Záujemcovia o prácu posielajte svoje životopisy spolu so žiadosťou na adresu [email protected]. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor do centrály HALO reality s. r. o. v Prievidzi na ulici G. Švéniho 8.
Prosíme, aby nám posielali životopisy len vážni záujemcovia. Spätne kontaktujeme iba vybraných uchádzačov, nakoľko nie je v naších silách odpovedať úplne všetkým. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy
Microsoft Excel - Základy

  • ctižiadostivosť a vôľu presadiť sa
  • komunikatívnosť
  • zodpovednosť
  • flexibilita
  • vedieť manažovať tím ľudí a byť tímový hráč

V ROKU 2022 SME PREDALI/PRENAJALI VIAC AKO 1200 NEHNUTEĽNOSTÍ, ČO JE MEDZI REALITNÝMI KANCELÁRIAMI NAJVIAC NA SLOVENSKU.

Spoločnosť HALO reality je najväčšia celoslovenská realitná kancelária. Nepracujeme ako franšíza - neplatíte nám žiadne vstupné, ročné, licenčné, či pravidelné školné poplatky. Hľadáme spolupracovníkov, ktorí by zapadli do nášho kolektívu ako jednotlivec - maklér, prípade si otvorili svoju kanceláriu vo svojom meste (s minimálnymi mesačnými nákladmi s partnerskými výnosmi z obchodov z celého okresu).

V realitách sme JEDNOTKA na SLOVENSKU - viac ako 60 okresov, 100 maklérov, viac ako 1500 aktuálnych ponúk. Ako v jednej z mála spoločností na Slovensku sa vedenie plne venuje maklérom, manažérstvu a marketingu spoločnosti (nerobí maklérov), čo oceníte vo všetkých oblastiach podpory značky vo vašom regióne.

Kancelárie:
- kancelária Banská Bystrica, Nám. Slobody 9
- kancelária Banská Štiavnica, Dolná 2
- kancelária Bratislava, Račianska 77C
- kancelária Dunajská Streda, Hlavná 37/19
- kancelária Galanta, Hlavná 929/6
- kancelária Komárno, Mederečská 749/81
- kancelária Levice, Pri podlužianke 3
- kancelária Liptovský Mikuláš, Garbiarska 2583
- kancelária Lučenec, T. G. Masaryka 7
- kancelária Malacky, Sasinkova 5377/1D
- kancelária Nové Zámky, Kraskova 2
- kancelária Partizánske, Nitrianska 99
- kancelária Považská Bystrica, Centrum 265
- kancelária Prievidza, G. Švéniho 8
- kancelária Prešov, Levočská 3
- kancelária Rimavská Sobota, Salvova 1
- kancelária Senec, Krátka 4729/6
- kancelária Senica, Hviezdoslavova 473/22
- kancelária Spišská Nová Ves, Letná 55
- kancelária Trebišov, M. R. Štefánika 1515
- kancelária Trnava, Trojičné nám. 9
- kancelária Zvolen, Námestie SNP č. 75/26
- kancelária Žiar nad Hronom, SNP 111

BONUSY MAKLÉROM, TOP ODMEŇOVANIE - V HALO REALITY SA ZA ROK 2022 ROZDELILO MEDZI MAKLÉROV LEN NA EXTRA BONUSOCH VIAC AKO 125 000€.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubor Mäsiar
E-mail: poslať životopis
ID: 1720052  Dátum zverejnenia: 23.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 9999 EUR/mesiac, čím si šikovnejší, tým viac zarobíš