Montážny pracovník s nemeckým jazykom

HAKO, a. s.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš, Slovensko, Nemecko, Rakúsko
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
1200 EUR/mesiac, platí pri trojtýždňovom cykle v zahraničí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• montáž kovových konštrukcií a zariadení telekomunikačnej techniky na stožiaroch, príp. strechách budov
• montáž káblových rozvodov a spojov

• pracovný pomer uzavretý so slovenskou spoločnosťou
• predpokladaný pracovný cyklus: 3 týždne práca v zahraničí, 1 týždeň na Slovensku
• odmena za práce v Nemecku: presne podľa pravidiel EU (smernica 96/71/ES) t.j. garancia hodinovej mzdy nemeckých zamestnancov
• diéty / stravné – vyplácané presne podľa Zákona o cestovných náhradách
• cestovné náklady (preprava, ubytovanie), povinná lezecká / bezpečnostná výbava prip. špeciálne náradie a prístroje - kompletne zabezpečované a platené zamestnávateľom
• všetky školenia / certifikácie potrebné na výkon práce v zahraničí - kompletne zabezpečované a platené zamestnávateľom
• predpoklad profesionálneho rastu - odborného aj jazykového (práca v cudzojazyčnom prostredí)

Žiadosti spolu so životopisom prosíme zasielať e - mailom na adresu [email protected].
Prosíme, aby každý záujemca o pracovné miesto v zmysle zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov napísal v žiadosti o pracovnú pozíciu dodatok:
"Súhlasím, aby za účelom evidencie boli mnou poskytované osobné údaje spracovávané a evidované po dobu 1 roka."

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Kontaktovať a informovať budeme iba kandidátov zaradených do výberového konania za účelom pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, telekomunikácie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• elektrotechnické vzdelanie nutné (minimálne par. 21)
• minimálne 1 rok aktívnej montážnej činnosti
• manuálna zručnosť
• spôsobilý pracovať vo výškach
• bezproblémová komunikácia a spolupráca v pracovnom tíme
• nemecký jazyk aktívne (nevyhnutná podmienka) !!!
• znalosť anglického príp. iného cudzieho jazyka výhodou

Sme na trhu už viac ako 20 rokov.

Naša spoločnosť sa zameriava hlavne na výskum a vývoj produktov a služieb v oblastiach ako je riadenie spotreby a výroby energií, či zvyšovanie efektivity v priemysle, službách a iných odvetviach.

Víziou našej spoločnosti je pokračovať v implementácii najnovších poznatkov a skúseností z oblasti zavádzania moderných technológií.
Našim hlavným cieľom naďalej ostáva tvorba projektov a riešení, ktoré sú synonymom kvality a jedinečnosti. Maximalizácia pridanej hodnoty pre zákazníka a dôraz na efektívnosť implementovaných riešení predstavujú kľúčový prínos našich projektov a poskytovaných služieb.

Zrealizované investičné projekty a história vývoja našej spoločnosti potvrdzujú, že sa dnes môžeme považovať za priekopníkov v oblasti aplikovania inovatívnych technológií, riešení a služieb.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1870685  Dátum zverejnenia: 13.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 EUR/mesiac, platí pri trojtýždňovom cykle v zahraničí