Reprezentant / predajca - Bratislava , alebo Košice

HAIR CLINIC, s. r. o.

Miesto práce
Jeden z troch krajov :, Bratislavský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou podľa zaradenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

starostlivosť o klientov / kaderníkov....
Máte záujem poskytovať produkty , ktoré sú lákadlom pre Vašich klientov ?
Chcete samostatnú prácu s plnou podporou veľkoobchodného tímu ?
Ste ctižiadostivý , dochvíľny , komunikatívny a trpezlivý ?
Myslíte si , že dokážete viac ako v predchádzajúcej práci ?

Fixný plat + odmeny + provízny faktor.
Práca s komplexnou podporou predaja.
Etablovaný trh a produktové portfólio.
Marketingová podpora , veľkoobchodná podpora.
Služobný telefón , pohonné látky , automobil ( dohodou ).
Firemné vzdelávanie a produktové školenia.
Zamestnanecké ceny a služby pre zamestnancov.
Veľkonočné, vianočné a dovolenkové darčeky.

Svoje životopisy prosím zasielajte e-mailom na adresu: [email protected], následne budú vybraní uchádzači kontaktovaný.
Kontaktná osoba: Šusták Henrich , tel. 0905 884 942
Predpokladaný nástup: podľa dohody

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, komunikatívnosť, obchodný duch, vytrvalosť, trpezlivosť, presnosť, dochvíľnosť, ctižiadostivosť, profesionalita
Znalosť maďarčiny, - výhodou.

HAIR CLINIC - beauty salón , kadernícke, kozmetické, manikérske služby a služby pre skrášlenie tela.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2470595  Dátum zverejnenia: 17.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou podľa zaradenia