Obchodný zástupca – Predajca (TV,SO,MI,VT,HE,SC,SP,SK,ML)

HAGLEITNER HYGIENE SLOVENSKO s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
júl 2019
500 - 1 000 EUR/mesiacod 480 Euro + ohodnotenie z predajných aktivít

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme práve Vás, obchodného zástupcu, alebo Vás, ktorý máte obchodný talent
a chcete ho rozvíjať. Pozícia je pre Východoslovenský kraj. Regióny TV, SO, MI, VT, HE, SV, SP, SK, ML
Požadujeme bydlisko v uvedenom kraji, resp. v uvedených okresoch. Budete
pracovať v úspešnej medzinárodnej spoločnosti na pracovný pomer. Ako expandujúca
poločnosť Vám ponúkame aktraktívnu náplň práce, vzdelávanie na vysokej úrovni a
ohodnotenie na základe Vašich výkonov.

Vaše úlohy:
Vybudovanie oblasti prostredníctvom účinnej akvizície nových klientov, a budovanie
vzťahov s existujúcimi klientmi.

Tešíme sa na osobné stretnutie s Vami. Pošlite nám Váš životopis poštou alebo
mailom. Odoslaním Vášho životopisu nám automaticky dávate súhlas so spracovaním
Vašich osobných údajov v súlade s právnymi predpismi. Kontaktovaní budú
len tí uchádzači, ktorí postúpia do užšieho výberu.
HAGLEITNER HYGIENE SLOVENSKO S.R.O.
Diaľničná cesta 27, 903 01 Senec
E-mail: [email protected]
www.hagleitner.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Obchod

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Vaše silné stránky sú:
Úspešné predajné schopnosti, cieľavedomosť, bezchybné vystupovanie a odolnosť
voči stresu. Vlastný automobil je základnou podmienkou.

Význam názvu spoločnosti HAGLEITNER symbolizuje inovatívnu hygienu. HAGLEITNER je silná a nezávislá rakúska spoločnosť zastúpená v 63 krajinách sveta, ktorá si svoje postavenie na medzinárodnom trhu udržiava už niekoľko desaťročí vďaka kvalitným produktom, nadčasovým inováciám a servisom na najvyššej úrovni.
Hagleitner je kompletný dodávateľ inovatívnych hygienických produktov. S našimi dávkovacími zariadeniami sme lídrom na rakúskom a nemeckom trhu, úspešní v priamom predaji v 12 krajinách strednej a východnej Európy. Staráme sa o obchodných partnerov vo viac ako 60 krajinách sveta. Náš úspech je založený na kompetencii našich zamestnancov a na našej snahe neustále sa zlepšovať.

HAGLEITNER HYGIENE SLOVENSKO s.r.o. so sídlom v Senci je 100% dcérskou firmou spoločnosti HAGLEITNER HYGIENE INTERNATIONAL GmbH. Rovnako ako materská spoločnosť, aj slovenská pobočka je pre svojich zákazníkov partnerom v otázkach profesionálnej hygieny a dezinfekcie.
Základom nášho úspechu je naša firemná kultúra, ktorá predstavuje hodnoty ako kvalita, budúcnosť, nadšenie a tradícia. To najdôležitejšie však je a zostáva človek - centrálna hodnota vo firme HAGLEITNER.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2919213  Dátum zverejnenia: 20.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 1 000 EUR/mesiacod 480 Euro + ohodnotenie z predajných aktivít