Skladník/predavač

HAGARD: HAL, spol. s r.o.

Miesto práce
Tulská 9227/2, 960 01 Zvolen, okres Zvolen
Termín nástupu
marec 2016
Mzdové podmienky (brutto)
oboznámime pri výbere

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje komunikáciu so zákazníkom, priamo vybavuje a
plní požiadavky zákazníkov,
- vybavuje jeho požiadavku vystavením faktúry a dodacieho listu,
- podáva komplexné informácie o cenovej a sortimentnej skladbe,
- technicky objasňuje požiadavky zákazníka,
- navrhuje prípadné zámeny pri zachovaní požadovaných
technických parametrov,
- prezentuje nové výrobky poukazujúc na ich kvalitu a technickú
úroveň, ktoré sa zavádzajú v predajnej sieti spoločnosti,
- pri komunikácii so zákazníkom dôsledne využíva komplexnosť
ponuky a finančné nástroje (rabaty) pri vybavovaní požiadaviek
zákazníka,
- pri osobných, prípadne telefonických informáciách dôsledne
preveruje všetky výhody poskytované spoločnosťou v predaji
elektroinštalačného materiálu,
- pri komunikácii so zákazníkom dôsledne dodržiava pravidlá
obchodnej etiky,
- zabezpečuje vybavovanie objednávok došlou poštou,
- ovláda všetky úkony týkajúce sa vybavovania zákazníka na
predajni, predaja a príjmu tovaru,
- zabezpečuje vykládku a nakládku materiálu,
- zodpovedá za správne uloženie materiálu tak, aby nedošlo k jeho
poškodeniu,
- na základe dodacieho listu, faktúry alebo dokladu z registračnej
pokladne vydáva tovar,
- zúčastňuje sa na preberaní tovaru a zodpovedá za jeho kvalitu a
množstvo v zmysle dodávateľských faktúr,
- využíva manipulačnú techniku v zmysle platných oprávnení,
- zodpovedá za poriadok a čistotu na pracovisku,
- je hmotne zodpovedný za zverené hodnoty,
- v prípade živelnej pohromy (požiar, voda) neodkladne vykonáva
všetky opatrenia smerujúce k záchrane materiálnych hodnôt,
- je povinný ovládať sortiment tovaru v takom rozsahu, aby v
komunikácii so zákazníkom nedochádzalo k jeho zámenám,
- je povinný sa správať k zákazníkovi v súlade s dobrými mravmi
obvyklými v obchodnom styku,
- je povinný vykonávať ďalšie práce podľa pokynov
bezprostredného nadriadeného v danom čase.

-pracovná zmluva
- miesto výkonu práce Zvolen
-práca v mladom kolektíve
-stabilita spoločnosti
-dobré platové podmienky
-výhody sociálneho fondu
-možnosť odborného rastu

Informácie o výberovom konaní

Profesný životopis zasielať na dole uvedený e-mail:

[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektromechanik, elektrotechnik

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

logistika a predaj

Počet rokov praxe

1

-odborné vedomosti
-komunikatívnosť
-vedieť pracovať v kolektíve
-slušné vystupovanie
-lojálnosť

Obchodná spoločnosť - elektroinštalačné materiály, káble a svietidlá

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 304659  Dátum zverejnenia: 16.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: oboznámime pri výbere