Obchodný zástupca

HAGARD: HAL, spol. s r.o.

Miesto práce
010 04 Žilina - Závodie, Kvačalova 11 / B, okres Žilina
Termín nástupu
01.10.2015
Mzdové podmienky (brutto)
základný plat a provízna odmena pri personálnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plní plánu obratu v danom regióne
- zodpovedá za realizáciu platieb od klientov a za vymáhanie
pohľadávok
- vyhľadáva nových zákazníkov
- udržiava dobré a neustále kontakty so zákazníkmi
- dodržiava predajné pokyny vedenia
- vedie evidencie zákazníkov a spracováva rozbory a štatistiky
predaja (ISO 9001)
- vykonáva predajné návštevy u zákazníkov, rozširuje ponukové
materiály firmy
- vedie obchodné rokovania a uzatvára obchodné dohody, dodržuje
pritom pokyny pre uzatváranie zmlúv
- vydáva príkazy k vybavovaniu objednávok
- svoje návštevy u zákazníkov si systematicky pripravuje
- absolvuje minimálne 3 návštevy denne, resp. 15 týždenne u
zákazníkov a klientov
- vybavuje a vyhodnocuje reklamácie v spolupráci s reklamačným
oddelením
- sleduje aktivitu konkurencie a informuje svojho vedúceho pre
predaj resp. riaditeľa strediska
- zúčastňuje sa výstav, veľtrhov
- zúčastňuje sa podľa pokynov vedúceho alebo riaditeľa tréningov a
školení
- spracováva týždenné plány návštev zákazníkov a odovzdáva ich
vedúcemu pre predaj resp. riaditeľovi strediska (ISO 9001)
- podieľa sa na zostavovaní plánu obratu a špeciálnych rozpočtov
- vždy chodí slušne oblečený a upravený (tj. sako, košeľa, kravata,
nohavice, topánky…)
- plní ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného

- dobré platové podmienky,
- 13. plat,
- výhody sociálneho fondu,
- možnosť odborného rastu,
- zaujímavá práca v mladom kolektíve,
- pracovné miesto je vhodné predovšetkým pre záujemcov z okolia
Žiliny
- stabilita spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Písomné žiadosti s profesijným životopisom zasielajte :
- e-mailom: [email protected] alebo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

minimálne vzdelanie stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodník/elektroinštalačný materiál

Počet rokov praxe

2

- podmienkou je vzdelanie vysokoškolské, špecializácia elektrotechnika,energetika alebo
stredoškolské s maturitou špecializácia elektrotechnika,energetika
- preukázanie odborných vedomostí
- prax obchodného zástupcu výhodou
- flexibilita, asertivita, komunikatívnosť
- vedieť pracovať v kolektíve
- lojálnosť, slušné vystupovanie

Obchodná spoločnosť - elektroinštalačné materiály, káble a svietidlá

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1095907  Dátum zverejnenia: 25.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný plat a provízna odmena pri personálnom pohovore