Vodič MKD

HADVIČÁK s.r.o.

Banská Bystrica, Zvolen, Levice, SR, EÚ, okres Banská Bystrica, okres Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď, alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 1500 EUR/mesiac, mesačná mzda + stravné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vodič MKD v rámci krajín EÚ najmä Nemecko, Taliansko, Švajčiarsko, Španielsko
- výkon práce na jednotlivé jazdy nástup na jazdu v ZV, BB
- starostlivosť o zverené vozidlo
- možnosť dvojosádok
- jazda podľa predpisov nariadenia ES č. 561/2006

Kamióny s výbornou technickou úrovňou, stabilné pracovné miesto, mladý kolektív, pravidelné školenia vodičov, komunikácia firemnými mobilnými telefónmi, poistenie na škody pre vodičov, zvyšovanie základného platu pravidelne každý rok.

Žiadosti o uvedenú pozíciu posielajte e-mailom na adresu [email protected], alebo nás kontaktujte telefonicky na 0902944272. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

zodpovednosť, flexibilita, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, vyžadujeme platnosť všetkých dokladov vodiča (kvalifikačná karta vodiča, karta vodiča, psychologická spôsobilosť vodiča ...)

Spoločnosť HADVIČÁK s.r.o., ktorá pôsobí v oblasti dopravy a logistiky.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2623296  Dátum zverejnenia: 27.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 1500 EUR/mesiac, mesačná mzda + stravné