Elektrikár/Elektromontážnik

HACO, a.s.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 300 EUR/mesiacNástupná mzda od 1000 € (závisí od skúseností kandidáta) + variabilná zložka mzdy do výšky 150 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu kolegu, ktorý zabezpečí plynulý chod výrobnej linky z pozície elektromontážnika. Ide o zaujímavú prácu na našich produktoch (ohraňovacie lisy, nožnice) s potenciálom ďalšieho rozvoja.

Na začiatku budeme od kandidáta požadovať:
- čítanie elektrických schém strojných zariadení
- montáž káblov/elektrokomponentov na strojné zariadenia
- oživovanie (spúšťanie) strojných zariadení
- riešenie prípadných problémov po spustení strojných zariadení

- príspevok pri životnom jubileu
- 1 deň navyše plateného voľna nad rámec Zákonníka práce
- stravné lístky v sume 4,80 Eur
- rôznorodá práca na unikátnych produktoch

V prípade, ak kandidát nemá dostatočné vzdelanie, bude zaškolený a práce bude vykonávať pod dozorom oprávnenej osoby na prácu s elektrickými zariadeniami.
Vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky a pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektro

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na pozícii vám pomôže zmysel pre detail a vzhľadom na neustály rozvoj technológií záujem o učenie sa nových vecí.

Prosperujúci strojársky podnik patriaci medzinárodnej spoločnosti Haco Group Int.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2513784  Dátum zverejnenia: 7.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac