Obchodný zástupca

Haberkorn Ulmer s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pre región – juhozápadné Slovensko - Bratislavsky, Podunajsky kraj a okolie

Vašou úlohou bude:

  • starostlivosť o existujúcich zákazníkov
  • poskytovanie odborného poradenstva a hľadanie optimálnych variantov riešenia
  • budovanie vzťahov s novými zákazníkmi
  • príprava podkladov pre vypracovanie ponuky a ich prezentácia
  • vedenie obchodných rokovaní
  • vyhľadávanie nových zákazníkov
  • posilňovanie pozície firmy Haberkorn Ulmer s.r.o. v regióne
  • zodpovednosť za obchodné výsledky v regióne

Očakávame:

  • VŠ/SŠ strojného zamerania
  • orientáciu na zákazníka a výsledok
  • schopnosť jednať s ľuďmi, príjemné vystupovanie
  • vysoko motivovanú a aktívnu osobnosť s cieľom pre obchod
  • profesionálne vystupovanie, komunikatívne schopnosti
  • ochotu k vyššiemu pracovnému nasadeniu, samostatnosť, flexibilitu
  • užívateľskú znalosť PC (MS Windows, MS Office)
  • vodičský preukaz sk. B
  • prax v obchodnej činnosti vítaná

Ponúkame:

  • zaujímavú prácu v prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
  • zaškolenie a priebežné vzdelávanie
  • príležitosť k sebarealizácii
  • motivujúce finančné ohodnotenie závislé na výsledku
  • prácu v mladom kolektíve
  • služobný automobil aj na súkromné účely, telefón, PC

Žiadosť s profesijným životopisom a fotografiou zasielajte najlepšie elektronicky do 30. 7. 2016, prípadne na adresu:

Ing. Kateřina Wanke
tel: +420 553 757 711 (PO - PÁ mezi 7:00 - 15:00)
Gen. Vlachého 305
747 62 Mokré Lazce
Česká republika

Požiadavky na zamestnanca

ID: 2627630  Dátum zverejnenia: 30.6.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.