Operátor CNC strojů firmy Trumpf:

Haas Profile s.r.o.

Místo práce
Znojmo, Česká republika, Okres Znojmo

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

vysekávací stroje, laser, ohraňovací lisy

POŽADUJEME:

  • vyučení technickém oboru, strojírenství výhodou
  • schopnost čtení výkresů – orientace v technické dokumentaci
  • praxe s obsluhou zařízení firmy Trumpf vítána
  • práce ve vícesměnném provozu

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • zpracování plechů na strojích Trumpf:
obsluha, nastavování a seřizování vysekávacích strojů, laserů a ohraňovacích lisů

NABÍZÍME:

  • náborový příspěvek 10 000 Kč
  • poskytneme kompletní zaškolení na uvedenou pozici i začátečníkům
  • práce na moderních zařízeních firmy TRUMPF
  • dovolená navíc, stravenky, možnost další kvalifikace

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 2240022  Dátum zverejnenia: 31.8.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.