Elektromechanik

HSF, s.r.o.

Miesto práce
Jesenského 50, okres Malacky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovednosť za bezporuchový stav výrobných zariadení
  • odstraňovanie softvérových a elektronických porúch riadiacich systémov výrobných zariadení
  • odstraňovanie zistených porúch elektrických zariadení počas výrobného procesu
  • odstraňovanie zistených mechanických porúch výrobných zariadení počas výrobného procesu
  • vykonávanie zásahov preventívnej údržby na zverených zariadeniach podľa predpisov
  • realizácia optimalizačných prác na výrobných zariadeniach

Ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Váš štruktúrovaný životopis zasielajte na e-mailovú adresu [email protected].
Do mailu vložte dodatok: "Som oboznámený s tým, že moje osobné údaje budú uložené v databáze pre uchádzačov. S údajmi bude nakladané dôverne a v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov."
Všetky údaje budú uložené a spracované v súlade s platnými zákonmi o ochrane osobných údajov a nebudú poskytnuté tretej osobe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Počet rokov praxe

2

  • stredoškolské vzdelanie technického smeru so zameraním elektrikár, elektrotechnik, elektromechanik
  • odborná spôsobilosť v elektrotechnike (min. § 22),
  • ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke

Výroba plastových, hliníkových okien a dverí.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Lopošová
E-mail: poslať životopis
ID: 2953344  Dátum zverejnenia: 3.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou