Obchodný riaditeľ pre rozvoj zahraničných pobočiek (CEE región)

H.R.OMADA spol. s r.o.

office podľa miesta bydliska (BA/NR/Praha), Česko, Maďarsko, Nemecko, Poľsko, Rakúsko, Francúzsko, Slovinsko, Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, okres Trenčín, okres Trnava, okres Nitra, Brno - město, Bratislava, Praha
Mzdové podmienky (brutto)
zaujímavé platové ohodnotenie + % z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s riadením obchodných tímov, ideálne v rôznych krajinách Európy?
Láka Vás nestereotypná práca a túžite po sebarealizácii v zahraničnom obchode?
Chcete svoju plynulú angličtinu naplno využívať pri práci pre svetovú značku?
Vnímate časté cestovanie mimo domova ako benefit a radi spoznávate nové krajiny?
Let´s talk about it!

Náplň práce:
- zodpovednosť za rozširovanie a chod zahraničných pobočiek/ obchodných oddelení (Európa)
- vedenie, motivovanie a kontrola lokálnych obchodných tímov
- zodpovednosť za tvorbu a plnenie obchodných plánov zahraničných obchodných oddelení
- aktívna spolupráca na vytváraní nových projektov, obchodnej stratégie a podpora vízie spoločnosti v zahraničí
- monitorovanie lokálneho trhu
- návštevy kľúčových zákazníkov podľa potreby

- samozrejmosťou je služobné auto, PC, telefón a ubytovanie v zahraničí
- možnosť sebarealizácie
- mladý kolektív
- ďalšie benefity podľa dohody

Nájdeme človeka, ktorý bude žiť firmou a hľadá aktívnu dlhodobú spoluprácu pri budovaní značky?

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie sa uskutoční v priebehu júna 2017.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Našim klientom je úspešná spoločnosť s vyše 20- ročnou históriou v oblasti outdoorového vybavenia, patriaca medzi TOP 10 najsilnejších značiek v segmente v rámci Európy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický smer (VŠ výhodou)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Požadovaná prax je min. 2 roky v obchode alebo manažmente (FMCG alebo korporátne prostredie je výhodou).

- manažérske skúsenosti s riadením a motiváciou tímu
- strategické a koncepčné myslenie
- orientácia na výsledky a riešenia
- vnútorná motivácia, odolnosť voči stresu, pozitívne vystupovanie
- ochota cestovať
- drive
- dobré organizačné schopnosti
- plynulá angličtina je podmienkou

H.R.omada, bez ohľadu na to, či ste z Bratislavy, Košíc, Osla, Prahy alebo Bukurešti, v prvom rade pomáha svojich partnerom dosahovať lepšie výsledky.

Naučíme Vás a Vašich ľudí byť správnymi lídrami a viesť svojich ľudí tak, aby Vás chceli nasledovať.

Už mnohým firmám sme pomohli zlepšiť obchodné výsledky, od profitability, cez akvizície nových zákazníkov až po efektívnejšiu prácu samotných obchodníkov. Profit is the name of the game:)

Ako veľmi dôležité pre úspešné fungovanie spoločnosti považujeme i schopnosť ľudí správne komunikovať, mať dobre nastavený "vnútorný kompas", vedieť zvládať stres, či byť inšpiráciou pre druhých. Aj v týchto oblastiach Vám vieme pomôcť.

V neposlednom rade, už viac ako 10 rokov sa venujeme aj vyhľadávania a výberu nových ľudí do firiem.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3093403  Dátum zverejnenia: 6.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: zaujímavé platové ohodnotenie + % z obratu