Android developer / iOS developer (mzda + podiel v spoločnosti)

H.R.OMADA spol. s r.o.

Trnavský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Pezinok, okres Senec, okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Martin, okres Žilina, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Prievidza, okres Trenčín, okres Nitra, okres Topolčany, Praha - východ, Brno - město, Brno - venkov, Okres Břeclav, Okres České Budějovice, Okres Jihlava, Okres Třebíč, Okres Karlovy Vary, Okres Hradec Králové, Okres Liberec, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov, Okres Frýdek - Místek, Okres Karviná, Okres Ostrava, Okres Pardubice, Plzeň - město, Okres Ústí nad Labem, Praha - západ, Okres Uherské Hradiště, Okres Zlín, Bratislava, Praha
Termín nástupu
dohodou
1000 - 2000 EUR/mesiac, podľa kvalifikácie + akcie spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak chceš:
- mať viac než len prácu
- byť súčasťou tímu, ktorý mení budúcnosť
- aby Tvoja práce znamenala pozitívnu zmenu v životoch
miliónov ľudí
porozprávajme sa!

Tvoja práca bude spočívať vo vývoji mobilnej aplikácie pre Android alebo iOS podľa špecifikácie.

Ochota pôsobiť v Prievidzi (zo začiatku, ubytovanie zdarma)!

- pohyblivá pracovná doba
- možnosť pôsobenia / presťahovania sa do USA
- silný profesionálny tím
- nekorporátne pracovné prostredie (office, entertainment, kuchyňa)
- možnosť profesionálneho a kariérneho rastu
- nadštandardné bývanie v Prievidzi zdarma!

Výberové konanie sa uskutoční v mesiacoch júl a august 2015.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je Slovenska pobočka Americkej spoločnosti, ktorá má značnú konkurenčnú výhodu vďaka vlastnej patent pending technológii, ktorá v globálnom meradle otvára na poli e-commerce nové možnosti a umožňuje ďalšie inovácie v rámci celého sektora.

Vznik a korene spoločnosti pochádzajú zo Silicon Valley, kde má spoločnosti kontakty i zázemie. Ich nová technológia, profesionálny background teamu a výnimočný business potenciál projektu priniesli
dôveru investorov a silné finančné zabezpečenie.

Prelomová technológia, väzby na Silicon Valley, finančná stabilita a silný produkt otvárajú široké možnosti profesionálneho, kariérneho a osobnostného rastu.

Ak chceš mať viac než len prácu, ak chceš byť súčasťou teamu, ktorý mení budúcnosť posúvaním hraníc možného; ak chceš, aby tvoja práca znamenala pozitívnu zmenu v životoch miliónov ľudí, porozprávajme sa!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Objective-C - Pokročilý
Java - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- tímový hráč
- zodpovednosť
- ochota učiť sa a rozvíjať sa
- komunikačné zručnosti (schopnosť komunikovať v rámci tímu)
- Hands-on experience s vývojom pre Android alebo iOS výhodou

H.R.omada, bez ohľadu na to, či ste z Bratislavy, Košíc, Osla, Prahy alebo Bukurešti, v prvom rade pomáha svojich partnerom dosahovať lepšie výsledky.

Naučíme Vás a Vašich ľudí byť správnymi lídrami a viesť svojich ľudí tak, aby Vás chceli nasledovať.

Už mnohým firmám sme pomohli zlepšiť obchodné výsledky, od profitability, cez akvizície nových zákazníkov až po efektívnejšiu prácu samotných obchodníkov. Profit is the name of the game:)

Ako veľmi dôležité pre úspešné fungovanie spoločnosti považujeme i schopnosť ľudí správne komunikovať, mať dobre nastavený "vnútorný kompas", vedieť zvládať stres, či byť inšpiráciou pre druhých. Aj v týchto oblastiach Vám vieme pomôcť.

V neposlednom rade, už viac ako 10 rokov sa venujeme aj vyhľadávania a výberu nových ľudí do firiem.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2177896  Dátum zverejnenia: 11.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 2000 EUR/mesiac, podľa kvalifikácie + akcie spoločnosti