Java Developer

H.R.OMADA spol. s r.o.

Trenčín, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Detva, okres Krupina, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Ružomberok, okres Žilina, okres Bánovce nad Bebravou, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, Okres Uherské Hradiště, Okres Vsetín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Láka Vás byť súčasťou výnimočných projektov?
Chceli by ste byť adekvátne ohodnotený?
Máte chuť napredovať, zlepšovať sa?
Boli by ste radi, keby na Vašich nápadoch záležalo?
Chcete odovzdať firme Vašu energiu a tvorivosť, ale nechcete byť iba otrokom práce ale stále mať čas na seba, svoju rodinu a svoje hobby?

V tom prípade máme pre vás príležitosť na zmenu.

Náplň práce:
- vývoj, analýza a upgrade internetového portálu na J2EE platforme (front aj back-end, formuláre, nové moduly, integrácia s ďalšími komponentmi)
- vývoj a customizácia nad produktmi tretích strán
- rozširovanie, prispôsobovanie a implementácia riešení
- údržba programových častí
- tvorba dokumentácie

Pobočky (a miesto výkonu práce): Trenčín, Prievidza, Partizánske, Žilina, Zvolen, Liptovský Mikuláš

- dlhodobá a stabilná pracovná pozícia
- motivujúce finančné ohodnotenie v závislosti od dosiahnutých výsledkov
možnosť čerpania príspevku na kultúru a šport
- jazykové kurzy priamo na pracovisku
- odborné školenia a kurzy
- pružný pracovný čas
- spoločnosťou podporovaný osobný rast

Výberové konanie sa uskutoční v priebehu novembra a decembra 2014.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je úspešná slovenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti poskytovania riešení v oblasti správy, obehu a spracovania dokumentov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti v programovaní na JavaServer Faces Framework alebo Spring MVC
- znalosť Spring Framework alebo Enterprise JavaBeans 3.0
- základy programovania SQL databáz
- skúsenosti s administráciou aplikačných serverov výhodou
- samostatnosť a zodpovednosť

- cieľavedomý
- samostatný
- kreatívny

H.R.omada, bez ohľadu na to, či ste z Bratislavy, Košíc, Osla, Prahy alebo Bukurešti, v prvom rade pomáha svojich partnerom dosahovať lepšie výsledky.

Naučíme Vás a Vašich ľudí byť správnymi lídrami a viesť svojich ľudí tak, aby Vás chceli nasledovať.

Už mnohým firmám sme pomohli zlepšiť obchodné výsledky, od profitability, cez akvizície nových zákazníkov až po efektívnejšiu prácu samotných obchodníkov. Profit is the name of the game:)

Ako veľmi dôležité pre úspešné fungovanie spoločnosti považujeme i schopnosť ľudí správne komunikovať, mať dobre nastavený "vnútorný kompas", vedieť zvládať stres, či byť inšpiráciou pre druhých. Aj v týchto oblastiach Vám vieme pomôcť.

V neposlednom rade, už viac ako 10 rokov sa venujeme aj vyhľadávania a výberu nových ľudí do firiem.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1809203  Dátum zverejnenia: 21.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou