Vodič vysokozdvižného vozíka v Gáň DHL

H.M.K. Group s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, okres Galanta, okres Nové Zámky, okres Šaľa
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manipulácia s VZV , nakládka a vykládka kamiónov .
Hľadáme šikovných vodičov a operátorov , ktorí majú záujem dobre zarábať a rozvíjať svoje znalosti v logistike . ZDARMA ponúkame školenia na získanie preukazu na vysokozdvižný vozík.

dochádzkový bonus 50 eur
výkonnostný bonus 70 eur
víkendový príplatok
príplatok za prácu v noci .
možnosť záloh každý týždeň
stravné lístky v plnej výške 3,40 eur
doprava do zamestnania je bezplatná

Hľadáme skladníkov do logistického centra, ktorých náplňov bude
- nakládka a vykládka kamiónov
- manuálna práca v sklade s použitím NZV a VZV
- balenie, ukladanie, príprava tovaru na expedíciu
- spracovanie dokumentácie
- 2-3 zmenná prevádzka
- práca vhodná pre mužov
- práca v príjemnom pracovnom prostredí

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

DHL pôsobí vo viac ako 220 krajinách a teritóriách na celom svete, vďaka čomu je najmedzinárodnejšou spoločnosťou na svete. S vyše 340 000 zamestnancami poskytujeme riešenia pre takmer nekončený počet logistických potrieb.

DHL je súčasťou poprednej svetovej poštovej a logistickej spoločnosti Deutsche Post DHL Group a zahŕňa divízie DHL Express, DHL Parcel, DHL eCommerce, DHL Global Forwarding, DHL Freight a DHL Supply Chain.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, dôslednosť, samostatnosť

Sme spoločnosť zaoberajúca sa personálnym leasingom v rôznych odvetviach slovenského priemyslu. Radi zdolávame výzvy a hľadáme to najlepšie pre našich klientov, zamestnancov či zamestnávateľov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3011715  Dátum zverejnenia: 12.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 800