Hlavný pokladník / Cash Office Responsible H&M Bratislava, Vivo

H & M Hennes & Mauritz SK s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská 100, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 230 EUR/mesiacmožná mesačná obratová prémia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis pracovnej ponuky

Ako Hlavný Pokladník / Cash Office Responsible budete zodpovedný za spracovanie hotovostných operácií, zásad a postupov zabezpečujúcich súlad s normami H&M.

NáplňPráce:

    • Našich zákazníkov vždy kladiete na prvé miesto a poskytujete vynikajúce zákaznícke služby na predajnej ploche.
    • Spolupracujete s Manažérskym tímom, aby ste udržiavali predajňu v najaktuálnejšom stave a vykonávate všetky bežné činnosti predajne, vrátane otvárania a zatvárania predajne.
    • Dodržiavate a vykonávate bezpečnostné a ochranné rutiny, aby ste zaručili bezpečnosť pre zamestnancov a zákazníkov
    • Školíte a rozvíjate tím predajne v oblasti hotovostných operácií, predchádzania stratám, mzdových postupov, bezpečnostných a ochranných postupov.
    • Zabezpečujete presné a správne spracovanie pokladničnej dokumentácie podľa všetkých firemných praktík a postupov.
    • Nahlasujete chyby, straty a riešite problémy súvisiace s operáciami nakladania s hotovosťou.

Kvalifikácia

Vieme, že ste pozitívny, kreatívny a radi by ste boli súčasťou Kultúry a Hodnôt H&M. Mali by ste aj:

  • Viete multitaskovať a máte radi prácu v rýchlom prostredí.
  • Môžete pracovať aj vo večerných hodinách a počas víkendov.
  • Máte skúsenosti s predajom ako pokladník alebo obchodný poradca (6+ mesiacov).
  • Hovoríte po slovensky a základnou angličtinou.

Dodatočné informácie

  • Aplikácie na pozíciu akceptujeme len prostredníctvom našej kariérnej stránky.
  • Flexibilný pracovný čas s nevyrovnanou pracovnou dobou 38,75h týždenne.
  • Svoj životopis pošlite najneskôr do 1.5.2024.
  •  PLAT: 1230,-/mesiac brutto, príplatok za víkend nad rámec zákona

Benefity:

Všetkým našim zamestnancom v H&M Group ponúkame atraktívne benefity s rozsiahlymi možnosťami rozvoja po celom svete. Všetci naši zamestnanci dostanú zamestnaneckú zľavovú kartu, ktorá je použiteľná na všetkých našich značkách H&M Group - v obchodoch aj online. Značky, na ktoré sa zľava vzťahuje, sú: H&M (vrátane Beauty and Move), COS, Weekday, Monki, H&M HOME, & Other Stories, ARKET, Afound. Okrem zľavy pre zamestnancov sú všetci naši zamestnanci zahrnutí do nášho H&M Incentive Program – HIP.

·         Stabilný zamestnávateľ,

·         Zamestnanecká zľava 25%,

·         Športová karta Multisport (prvý mesiac zadarmo),

·         Atraktívna mzda a ďalšie príležitostné bonusy.

·         Rozsiahly program školení,

·         Možnosť rastu v rámci spoločnosti (viac ako 70% našich

          náborových procesov je interných),

·         Šanca  zažiť unikátnu kultúru spoločnosti H&M,

·         Občerstvenie na pracovisku,

·         Bonus pri narodení dieťaťa v podobe darčekovej karty v hodnote 50 eur,

·         Po odpracovaní 10 rokov dovolenka naviac,

·         Odmena za odporučenie kolegu až do 260 eur,

·         4 dni Relaxing Days (2 v prvom roku zamestnania).

Inklúzia & Diverzita

H&Mje súčasťou skupiny H&M Group. V H&M Group sme odhodlaní vytvárať a udržiavať inkluzívne, rozmanité a spravodlivé pracoviská v celej našej organizácii.Naše tímy by mali pozostávať z rôznych ľudí, ktorí zdieľajú a kombinujú svoje vedomosti, skúsenosti a nápady. Rozmanitosť pracovnej sily vedie k pozitívnemu vplyvu na to, ako riešime výzvy, čo vnímame ako možné, a ako sa rozhodneme nadviazať vzťah s našimi kolegami a zákazníkmi po celom svete. Preto sú v našom náborovom procese zohľadnené všetky dimenzie rozmanitosti.

Snažíme sa o spravodlivý a rovnocenný proces, a preto vás prosíme, aby ste k žiadosti neprikladali motivačný list, pretože často obsahuje informácie, ktoré môžu ľahko vyvolať neúmyselné zaujatosti.

Popis spoločnosti

H&M je módna značka, ktorá ponúka najnovšie štýly a inšpiráciu, od módnych kúskov a jedinečných dizajnérskych spoluprác až po cenovo dostupné kúsky šatníka. Našou obchodnou myšlienkou je móda a kvalita za najlepšiu cenu udržateľným spôsobom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Dnes H & M pôsobí vo viac ako 50 krajinách a má viac ako 100.000 zamestnancov. Všetci sa riadia rovnakou filozofiou: prinášať zákazníkom módu a kvalitu za najlepšiu cenu udržateľným spôsobom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Dyankov
E-mail: poslať životopis
ID: 4793005  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 230 EUR/mesiac