Produktový špecialista/Konzultant

GX SOLUTIONS, a.s.

Miesto práce
Galvaniho 12, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Posudzovanie realizovateľnosti požiadaviek klientov.
• Hľadanie riešení vhodných pre klientov.
• Participácia na vytváraní produktov podľa špecifických požiadaviek klientov.
• Kooperácia s IT špecialistami a programátormi pri návrhoch možných riešení.
• Koordinácia zákazníckych a interných zdrojov s cieľom optimalizovať termíny a
náklady zverených projektov.
• Analýza slabých miest, nedokonalostí a porúch na poskytnutých IT riešeniach.
• Testovanie a kontrolovanie softvéru.
• Aktívna komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi.
• Zabezpečovanie implementácie požiadaviek zákazníkov.
• Školenie práce so softvérom

- zaujímavú pracovnú naplň, možnosť sebarealizácie
- rôznorodé projekty, rozvoj zručností
- mladý spolupracujúci tím

Do prvého kola postúpia uchádzači spĺňajúci stanovené požiadavky. Výberové konanie je formou osobného pohovoru.

Ak Vás nebudeme do 10 dní kontaktovať, vybrali sme kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti. V zmysle zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov bude Vaša žiadosť skartovaná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý

Počítačové znalosti - administrátor

Administrácia Windows serverov - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
• Analytické schopnosti a prehlaď v IT
• Organizačné a prezentačné schopnosti
• Schopnosť tímovej spolupráce a efektívnej
komunikácie
• Schopnosť samostatne pracovať
• Zodpovedný prístup
• Vodičský preukaz skupiny B

GX SOLUTIONS, a.s. je spoločnosť pôsobiaca v oblasti monitoringu vozidiel a telemetrie na území strednej a východnej Európy.

Poskytujeme celý sortiment riešení na sledovanie vozidiel, monitoring zamestnancov, strojov a mechanizmov, sledovania spotreby PHM a špeciálne riešenia šité na mieru zákazníkov.

Ak už ste práve začali svoju pracovnú kariéru alebo máte dlhoročné skúsenosti, v spoločnosti GX SOLUTIONS, a.s. ponúkame pracovné príležitosti pre zdatných spolupracovníkov, ktorí sú schopní, predovšetkým však ochotní profesne rásť a sú vysoko motivovaní.

GX SOLUTIONS má pripravený individuálny adaptačný program pre nových spolupracovníkov, ponúka prácu v mladom kolektíve s príjemným pracovným prostredím.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Galvaniho 12/B
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Broskvová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2480308   Dátum zverejnenia: 21.9.2016