Montážny a servisný technik - Automechanik

GX SOLUTIONS, a.s.

Miesto práce
Poprad, Prešov, Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
fixná mzda, výkonnostný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• montáž GPS monitorovacích systémov na sledovanie prevádzky vozidiel, strojov a mechanizmov
• vykonávanie servisnej činnosti
• práca na stredisku alebo u zákazníka

• zaujímavá pracovná naplň, možnosť sebarealizácie
• rôznorodé projekty, rozvíjanie technických zručností
• adaptačný plán pre nováčikov
• k výkonu práce služobné vozidlo, notebook a telefón
• zázemie silnej nadnárodnej spoločnosti
• mladý spolupracujúci tím

Obsadzujeme pozíciu technika pre regióny - Poprad, Spišská N. Ves, Prešov. Kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí vyhovujú kritériám. Výberové konanie je formou osobného pohovoru vrátane overenia odborných znalostí.
Ak získate túto prácu, prejdete adaptačným cyklom v rozmedzí od 1-2 mesiacov. V období adaptácie prejdete zaškolením produktovej rady, po ukončení budete schopní sami fungovať a vykonávať samostatne montáže a servisy.

Predpokladaný termín kontaktovania kandidátov do 1 až 2 týždňov od zverejnenia ponuky. V zmysle zákona 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov bude Vaša žiadosť po ukončení výberového konania skartovaná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automechanik, autoelektrikár

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• prax v odbore automechanik/autoelektrikár alebo mechanik
• vedomosti a prehľad o elektronike vozidla
• systematický a starostlivý prístup k práci
• samostatnosť
• znalosť práce na PC

GX SOLUTIONS, a.s. je spoločnosť pôsobiaca v oblasti monitoringu vozidiel a telemetrie na území strednej a východnej Európy.

Poskytujeme celý sortiment riešení na sledovanie vozidiel, monitoring zamestnancov, strojov a mechanizmov, sledovania spotreby PHM a špeciálne riešenia šité na mieru zákazníkov.

Ak už ste práve začali svoju pracovnú kariéru alebo máte dlhoročné skúsenosti, v spoločnosti GX SOLUTIONS, a.s. ponúkame pracovné príležitosti pre zdatných spolupracovníkov, ktorí sú schopní, predovšetkým však ochotní profesne rásť a sú vysoko motivovaní.

GX SOLUTIONS má pripravený individuálny adaptačný program pre nových spolupracovníkov, ponúka prácu v mladom kolektíve s príjemným pracovným prostredím.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Galvaniho 12/B
821 04 Bratislava
ID: 2289151   Dátum zverejnenia: 6.10.2016