SW Developer

GX SOLUTIONS, a. s.

Miesto práce
Galvaniho 12, Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vývoj, analýza a implementácia serverových aplikácií
- programovanie a spolupráca na technickom dizajne vybraných častí
systému
- vývoj, implementácia, testovanie a údržba systémov
- spolupráca na analýze požiadaviek zákazníka
- spolupráca na funkčných a technických špecifikáciách
- konfigurácia a úprava systémov podľa vytvorených špecifikácií
- podpora a údržba existujúceho riešenia
- tvorba softvérovej dokumentácie

- zaujímavú pracovnú naplň, možnosť sebarealizácie
- rôznorodé projekty, rozvíjanie IT zručností
- mladý spolupracujúci tím

Do prvého kola postúpi uchádzači spĺňajúci stanovené požiadavky. Výberové konanie je formou osobného pohovoru.

Ak Vás nebudeme do 10 dní kontaktovať, vybrali sme kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti. V zmysle zákona 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov bude Vaša žiadosť skartovaná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Administrácia Windows serverov - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- minimálne 3-ročné skúsenosti s vývojom na MS platforme
- znalosť vývojového prostredia MS Visual Studio
- znalosť princípov objektovo orientovaného programovania
- výborná znalosť C#
- výborná znalosť MS SQL Server – databáza, jedna z troch
štandardov
- znalosť ASP. NET (MVC/WebForms)
- znalosť front-end technológií (HTML, CSS, JavaScript, AJAX, JQuery,)
- znalosť LINQ
- znalosť XML
- znalosť JSON
- znalosť Entity Framework
- znalosť WebApi
- znalosť TCP/IP
- skúsenosti s Web Service-ami (WCF)
- skúsenosti s implementáciou back-end aplikácií
- skúsenosti s tvorbou desktopových aplikácií (WinForms)
- znalosť návrhu informačných systémov
- schopnosť tímovej spolupráce a efektívnej komunikácie
- orientácia na zákazníka
- schopnosť samostatne pracovať
- zodpovedný prístup

Sme certifikovaná spoločnosť s aktívnou realizáciou projektov v oblastiach od priemyslu, dopravy, až po smart city riešenia. Výsledkom sú MIS a ERP nástroje pre vyššiu úroveň podnikových procesov. Takisto sa zameriavame na vývoj telematických riešení pre flotily rozličného typu. Technologickými inováciami zlepšujeme riadenie vozových a strojových parkov a monitoring objektov. Navrhujeme komplexné riešenia, ktoré vyhodnotia všetko merateľné.

Ak ste práve začali svoju pracovnú kariéru alebo máte dlhoročné skúsenosti, ponúkame pracovné príležitosti pre motivovaných ľudí, ktorí majú záujem profesne rásť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2118941  Dátum zverejnenia: 25.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou