Projektový manažér

GX SOLUTIONS, a. s.

Miesto práce
Galvaniho 12, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Definovanie základných parametrov a cieľov projektu
- Návrh organizácie projektu
- Zodpovednosť za časový harmonogram, zdroje a financie
- Koordinácia činností a členov tímu
- Komunikácia so zákazníkmi a s užívateľmi
- Kontrola termínov a kvality realizovaných prác
- Manažment zmien riešenia a problémov
- Manažment technickej komunikácie s partnermi
- Predkladanie výkazov o stave projektu

• zaujímavá pracovnú naplň na rôznych projektoch
• možnosť sebarealizácie a rozvíjania IT zručností
• mladý spolupracujúci kolektív, teambuildingové aktivity
• možnosť podieľať sa na inováciách a ďalšom rozvoji spoločnosti
• práca v modernej a perspektívnej oblasti
• pravidelné vzdelávanie
• zamestnanecké benefity

- skúsenosti s projektami zameranými na vývoj a implementáciu HW a SW výhodou

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- vynikajúce riadiace, prezentačné a komunikačné schopnosti
- príjemné vystupovanie
- zodpovednosť za zverené úlohy
- schopnosť riadiť externých dodávateľov
- spoľahlivosť a samostatnosť
- systematický a aktívny prístup k práci

Sme certifikovaná spoločnosť s aktívnou realizáciou projektov v oblastiach od priemyslu, dopravy, až po smart city riešenia. Výsledkom sú MIS a ERP nástroje pre vyššiu úroveň podnikových procesov. Takisto sa zameriavame na vývoj telematických riešení pre flotily rozličného typu. Technologickými inováciami zlepšujeme riadenie vozových a strojových parkov a monitoring objektov. Navrhujeme komplexné riešenia, ktoré vyhodnotia všetko merateľné.

Ak ste práve začali svoju pracovnú kariéru alebo máte dlhoročné skúsenosti, ponúkame pracovné príležitosti pre motivovaných ľudí, ktorí majú záujem profesne rásť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2093814  Dátum zverejnenia: 23.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou