Špecialista SW podpory / SW support

GX SOLUTIONS, a.s.

Miesto práce
Galvaniho 12, 821 04 Bratislava
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Poskytovanie SW podpory zákazníkom
- Analýza problému, návrh optimálneho riešenia pre zákazníka, komunikácia so
zákazníkom
- Práca v helpdesku
- Riešenie krízových situácií

• zaujímavá pracovná naplň
• možnosť seba realizácie
• rôznorodé projekty
• mladý tím, nové administratívne priestory
• teambuildingové športové víkendy
• odmeňovanie podľa dohody po osobnom pohovore, fixný plat a pohyblivá časť na základe KPI, v prípade výborných výsledkov mimoriadne odmeny

Informácie o výberovom konaní

Informácie k výberovému konaniu:

Budú kontaktovaní kandidáti, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti. Predpokladaný termín kontaktovanie kandidátov do 2-3 týždňov od zverejnenia ponuky. V zmysle zákona 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov bude Vaša žiadosť po ukončení výberového konania skartovaná

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

support užívateľov
1

• skúsenosti s helpdeskom a SW podporou pre
zákazníkov min. 1 rok
• schopnosť analyzovať problém a hľadať vhodné
riešenia pre klientov
• schopnosť koordinovať činností pri riešení krízových
situácií
• komunikačné schopnosti
• zmysel pre zodpovednosť a samostatnú prácu

GX SOLUTIONS, a.s. je spoločnosť pôsobiaca v oblasti monitoringu vozidiel a telemetrie na území strednej a východnej Európy.

Poskytujeme celý sortiment riešení na sledovanie vozidiel, monitoring zamestnancov, strojov a mechanizmov, sledovania spotreby PHM a špeciálne riešenia šité na mieru zákazníkov.

Ak už ste práve začali svoju pracovnú kariéru alebo máte dlhoročné skúsenosti, v spoločnosti GX SOLUTIONS, a.s. ponúkame pracovné príležitosti pre zdatných spolupracovníkov, ktorí sú schopní, predovšetkým však ochotní profesne rásť a sú vysoko motivovaní.

GX SOLUTIONS má pripravený individuálny adaptačný program pre nových spolupracovníkov, ponúka prácu v mladom kolektíve s príjemným pracovným prostredím.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Galvaniho 12/B
821 04 Bratislava
ID: 1265128   Dátum zverejnenia: 10.10.2016