Asistentka

GX SOLUTIONS, a.s.

Miesto práce
Galvaniho 12, 821 04 Bratislava
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za:
• vybavovanie telefonátov a korešpondencie a ich evidenciu v informačnom systéme
• evidencia pošty a faktúr
• skenovanie a priraďovanie prijatých faktúr
• fotenie a skenovanie dokumentácie
• zakladanie zmlúv a ostatných dokumentov
• starostlivosť o návštevy
• udržiavanie čistoty v zasadačke
• nákup kancelárskych, hygienických a čistiacich potrieb

Informácie o výberovom konaní

Vážená kandidátka, kandidát,

ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.

Na základe CV dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu.
V prípade, ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor alebo Vás budeme informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní.

Ak Vás nebudeme do 14 dní kontaktovať, vybrali sme kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti. V zmysle zákona 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov bude Vaša žiadosť skartovaná.
Keďže pohovory prebiehajú viacerými kolami a reaguje nám množstvo kandidátov, sme schopní písomne alebo telefonicky odpovedať iba kandidátom, ktorých sme pozvali na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

administratívy
1

- schopnosť samostatne pracovať
- myslenie v súvislostiach, schopnosť predvídať
- dobrá sebaorganizácia, time management

GX SOLUTIONS, a.s. je spoločnosť pôsobiaca v oblasti monitoringu vozidiel a telemetrie na území strednej a východnej Európy.

Poskytujeme celý sortiment riešení na sledovanie vozidiel, monitoring zamestnancov, strojov a mechanizmov, sledovania spotreby PHM a špeciálne riešenia šité na mieru zákazníkov.

Ak už ste práve začali svoju pracovnú kariéru alebo máte dlhoročné skúsenosti, v spoločnosti GX SOLUTIONS, a.s. ponúkame pracovné príležitosti pre zdatných spolupracovníkov, ktorí sú schopní, predovšetkým však ochotní profesne rásť a sú vysoko motivovaní.

GX SOLUTIONS má pripravený individuálny adaptačný program pre nových spolupracovníkov, ponúka prácu v mladom kolektíve s príjemným pracovným prostredím.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Galvaniho 12/B
821 04 Bratislava
ID: 1216895   Dátum zverejnenia: 20.9.2016