Kuchár, kuchárka

Gurmánia, s.r.o.

Miesto práce
Mariánske nám.2, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava špecialít a denného menu. V prípade záujmu o pozíciu šéfkuchára, zostavovanie jedálneho lístka, organizácia práce v kuchyni, vedenie kolektívu zamestnancov.

Výhodné platové podmienky, zamestnanecká strava, práca v TOP reštaurácii v Žiline, v prípade potreby poskytujeme možnosť ubytovania.

Môžte nás kontaktovať aj telefonicky na uvedených telefónnych číslach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dve TOP reštaurácie v Žiline príjmu do pracovného pomeru zodpovedného a lojálneho kuchára / kuchárku, prípadne skúseného a zodpovedného šéfkuchára do mladého pracovného kolektívu, ktorý ma záujem sa naďalej zlepšovať a profesne rásť. Ponúkame výborné platové podmienky s možnosťou ubytovania.
Prípadne na pozíciu kuchár prijmeme aj absolventa s ochotou sa ďalej vzdelávať a zdokonaľovať v odbore.

Sieť reštaurácii s dlhoročným zázemím.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2098413  Dátum zverejnenia: 21.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou