Trade marketing asistent

GURLEX, s.r.o. - distribúcia liehovín

Miesto práce
Prešovská 8, Stará Ľubovňa, okres Stará Ľubovňa
Termín nástupu
01.11.2014
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Pripravuje trade marketingové aktivity pre retail a gastro
• Riadi obchodné procesy v segmente moderného trhu
• Buduje a udržuje vplyvné vzťahy so zákazníkmi a rozvíja ich s cieľom zvýšiť dostupnosť produktov spoločnosti na trhu, s cieľom aktivovať prevádzku, zvýšiť vizibilitu, zvýšiť podiel v segmente alkoholických nápojov a priniesť do spoločnosti profitabilný objem predaja
• Vhodne využíva svoj čas a zverené nástroje (POS materiály).
• Aktívne sleduje a monitoruje súčasný stav a plnenie obchodných zástupcov
• Zdieľa a správne predáva informácie o aktuálnom plnení cieľov, o promočných aktivitách z obchodného tímu svojmu nadriadenému
• Požiadavky zákazníka a jeho priority rieši včas, efektívne a vždy s pridanou hodnotou pre zákazníka.

• Prostredie s firemnou kultúrou založenou na otvorenosti, tímovej spolupráci a priateľských vzťahoch
• Samostatnú a zodpovednú prácu
• Uplatnenie vo významnej distribučnej spoločnosti s vybudovanou tradíciou a prestížnou značkou
• Spoznanie a porozumenie procesom v dynamickom korporátnom prostredí
• Motivujúci systém finančného hodnotenia
• Zaškolenie a profesionálne tréningy
• Možnosť pracovať na svojom osobnom a profesnom raste a rozvoji

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Obchodné skúsenosti
• Schopnosť správne a efektívne komunikovať so zákazníkmi a kolegami
• Schopnosť budovať si vzťahy
• Reprezentatívne vystupovanie
• Trade marketingové skúsenosti
• Nadšenie a entuziazmus
• Ambícia rásť

Spoločnosť Gurlex s.r.o. je výhradným distribútorom liehovín, destilátov, vína a octu spoločnosti GAS Família. Viac informácií: www.gurlex.com,
Nestville Park - expozícia ľudových remesiel a liehovarníctva Hniezdne, www.nestvillepark.sk, f:Nestvillepark

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1908449  Dátum zverejnenia: 24.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou