Designuješ či dizajnuješ? Naše weby ťa nudiť nebudú

Gurkuda, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si práve klikol na náš inzerát, dizajn WEBových stránok a grafiky ti určite nie je cudzí! Či už designuješ alebo dizajnuješ, do nášho kreatívneho kolektívu hľadáme PRÁVE TEBA. Parťáka, ktorý sa bude so svojimi kreatívnymi návrhmi webstránok a aplikácií, tvorbou grafických prvkov (logá, infografika) či tvorbou online marketingových vizuálov (bannerov) spolu s nami podieľať na skrášlení slovenských a zahraničných webov. Náš kolektív často pracuje na viacerých projektoch súčasne, no tvojej predstave a kreativite nebudeme klásť žiadne hranice.

Ponúkame príjemné pracovné prostredie, všetky potrebné pomôcky, užitočné hračky a spolu so všetkým, čo bude tvoja práca vyžadovať ti tiež ponúkame príjemné a kľudné pracovné prostredie v rušnej a divokej Bratislave . Sme otvorení novým veciam a učíme sa skúšaním, preto s nami budeš zažívať popri práci kopec zábavy! Náš nekonvenčný prístup ťa určite osloví a naše motto je: Nudná práca je výmyslom 20. storočia :)

Rozumieme, že práca Web dizajnéra je "psychicky" náročná a preto dbáme na odpočinok! Len u nás dostaneš EXTRA DOVOLENKU a to až 5 dní! Avšak, dbáme na dodržiavanie termínov, dochvíľnosť na poradách, zodpovedný prístup, plynulé a hladké fungovanie.

Platobné podmienky ti nastavíme na základe tvojich znalostí a skúseností.
Nezabudni pre to, prosím, priložiť tvoje referencie, ukážky prác a taktiež tvoju predstavu o plate.

Vopred ti ďakujeme za tvoj záujem! Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky.

Pekný deň!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Expert
Adobe InDesign - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
HTML - Pokročilý
JavaScript - Základy
CSS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosť s nadstavbami CSS ako LESS, v lepšom prípade SASS je veľká výhoda
- veľkým plus je skúsenosť s UI Frameworkom ako Twitter Bootstrap či Zurb Foundation
- predchádzajúca pracovná skúsenosť na podobnej pozícii
- kreatívne a inovatívne myslenie
- precíznosť a zameranie na detail
- časová flexibilita (nepravidelný pracovný čas)
- záujem o aktuálne trendy v dizajne
- skusenosti s moderným flat design
- portfólio prác
- pracovná pozícia je vhodná aj pre juniora

Komplexné riešenie pre online podnikanie výberom najvhodnejšieho redakčného systému, e-shopu, webdizajnu, vytvorením vhodného obsahu, optimalizácie obsahu pre cieľové skupiny, vytvorenie leadov z návštevníkov a transformácia leadov na odberateľov služieb, alebo tovaru.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2242617  Dátum zverejnenia: 10.3.2016