Pracovník obchodu na prevádzke v Banskej Bystrici, alebo Hriňovej

GUFERO, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
podľa dohody
700 - 1 700 EUR/mesiacvariabilná zložka mzdy je daná výkonnosťou jednotlivca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cez prácu v sklade, obsluhu zákazníkov, ku vypracovávaniu obchodných ponúk, hľadanie nových obchodných príležitostí, riešenia logistiky ku riadeniu tímu. Je to len o Tvojich ambíciách. Príď. Skús. Uvidíme...

Nenudíme sa (kto chce, má dosť práce ), neprší na nás (pracovisko je v interiéroch firmy), teplý obed je bežnou súčasťou pracovného dňa, pracujeme len od pondelku do piatku v jednej pracovnej zmene.
Vďaka spokojných zákazníkov v závislosti na Tvojom výkone sa nedá ničím ohodnotiť, ani zaplatiť, ale všetkých nás nabíja k lepším výkonom a núti nás pracovať na sebe.
Neustály tlak na vzdelávanie podporuje rast mozgových buniek (prípadne bráni ich ubúdaniu - práca nie je monotónna) a teda veríme, že ostaneme navždy mladí.

Bez základných informácií z našej stránky (www.gufero.sk) a záujmu pracovať s nimi nám ani nepíšte!
Nikto učený z neba nespadol a tak ako všetci ostatní Tvoji budúci kolegovia, aj Ty sa dokážeš naučiť to, čo doteraz nepoznáš. Len sa netreba báť!
Pošli e-mailom Tvoj životopis na [email protected] a my sa Ti zavoláme. Tešíme sa na Teba!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárina

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Domáci kutil s technickými znalosťami, myslením a orientáciou v strojníckych tabuľkách bude zvýhodnený pri výbere, je jedno, či to bude muž, alebo žena.

Obchodná firma s technickým materiálom - remene, reťaze, ložiská, mazivá, tesnenia, hadice...

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1399277  Dátum zverejnenia: 16.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac