Manažér predaja

GÜDE Slovakia, s.r.o.

Podtúreň-Roveň 208, 03301 Liptovský Hrádok, okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
01.02.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie obchodu a predajcov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Veľkoobchod a maloobchod ručné náradie,priemyselný tovar

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Spoločnosť GÜDE Slovakia, s.r.o. bola založená v roku 2000 ako dcérska spoločnosť nemeckej Güde GmbH & Co. KG. Pôvodné zameranie firmy bolo na veľkoobchod s produktami značiek Güde, DEMA a Vintec, pre ktoré je GÜDE Slovakia, s.r.o. výhradným dovozcom na Slovensku. K veľkoobchodnej činnosti sa postupne pridal aj maloobchod a predaj cez internet prostredníctvom e-shopov PriemyselnyTovar.sk, gude.gude.sk, DEMAshop.cz a GudePolska.pl
V roku 2013 sa, stále expandujúca spoločnosť, GÜDE Slovakia, s.r.o. presťahovala do novopostavených priestorov pri Liptovskom Hrádku, kde sa podarilo dostať všetko pod jednu strechu. Na jednom mieste sa nachádza administratívne centrum firmy, rozsiahla predajňa so širokým sortimentom nielen nami dovážaných značiek, skladové priestory s tovarom okamžite pripraveným pre našich zákazníkov a odberateľov, a v neposlednom rade servisné stredisko s dostatkom náhradných dielov, v ktorom vykonávame záručné aj pozáručné opravy pre nami dovážané značky.
V roku 2016 sme do nášho sortimentu dovážaných značiek pridali aj novovzniknutú značku Wolpertech, ktorá je založená na skúsenostiach a kvalite značky Güde, ponúka však ešte zaujímavejší pomer cena/výkon a tým sa stáva ešte dostupnejšou pre záujemcov o kvalitné náradie.
V súčasnosti je GÜDE Slovakia, s.r.o. výhradným dovozcom na Slovensko pre značky Güde, DEMA, Vintec, Wolpertech, DENNER edition, STABILO, STABILO Sanitär a MenaVET, z ktorých ponúkame kompletný sortiment a záručný aj pozáručný servis vo vlastnom servisnom stredisku v centrále firmy pri Liptovskom Hrádku. Už 23 rokov nám dôveruje vyše 120 stálych veľkoobchodných odberateľov, hlavne vďaka vysokej kvalite a precíznosti, ktorá je zaručená spoľahlivou výstupnou kontrolou u nemeckého výrobcu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1957365  Dátum zverejnenia: 15.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou