Montážno-servisný pracovník pre automatické dvere

GU SLOVENSKO, s.r.o.

Priemyselný park Nitra - Sever, Trnavský kraj, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Trnava, Nitriansky kraj, Nové Zámky, Topoľčany, Zlaté Moravce
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie prípravy na montáž automatických dverí a komponentov
Samotná montáž priamo na stavbe (mechanická montáž, oživenie elektrických súčasti a komponentov až po spustenie do prevádzky)
Servis automatických dverí podľa inštrukcií a plánov

Kvalitné vstupné zaškolenie a pravidelné preškolenie
Motivačné ohodnotenie závislé od dosiahnutých výsledkov
Možnosť ďalšieho vzdelávania a profesijného rastu
Veľmi zaujímavú ale aj náročnú prácu v oblasti úspešnej zahraničnej výrobno-obchodnej spoločnosti

Vybraní uchádzači budú informovaní a pozvaní na osobné stretnutie najneskôr do 14 dní.
Ďakujeme všetkým kandidátom za záujem pracovať v našej spoločnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

elektrotechnické vzdelanie a prax v elektrotechnike
ochota vzdelávať sa v nových produktoch spoločnosti
ochota vykonávať prácu v rámci SR
časová flexibilita
orientácia na výsledok

Pod­niková sku­pina Gretsch­-Unitas je po viac ako 100 úspešných rokoch jedným z najvýzna­mnejších predajcov okennej a dver­ovej tech­niky, automatických dver­ových sys­témov ako aj sys­témov manaž­mentu budov. Tu náj­dete nielen jedinečný sorti­ment pro­duktov od okenných kovaní pre rodinné domy až po sys­témy manaž­mentu budov – ale je to aj pravé miesto, ak pot­re­bujete dodáva­teľa sys­tému pre drevené prvky alebo cer­ti­fikáciu CE.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

GU Slovensko, s.r.o.
Dolné Hony 24
951 41 Lužianky, Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421 37 285 25 14
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1596149   Dátum zverejnenia: 28.11.2016