Projektový manažér pre technický informačný systém

GT Systems 2, s.r.o.

Tajovského 11, 962 12 Detva, Banskobystrický kraj, okres Detva
Termín nástupu
ASAP, resp. dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podpora predaja existujúcim aj novým zákazníkom
- prezentácia, školenie riešenia v pridelených projektoch
- odborné vedenie projektu v zmysle časového harmonogramu, finančné sledovanie plnenia projektov podľa zmlúv, objednávok...

- služobné auto, mobilný telefón, notebook
- príjemné pracovné prostredie
- zázemie stabilnej spoločnosti
- možnosť osobnostného a profesného rastu
- motivujúce platové ohodnotenie
- možnosť čerpať firemné benefity

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft SQL Server - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti z implementácie IT riešení u zákazníkov sú výhodou
- celkový prehľad v IT oblasti
- komunikačné, prezentačné a vyjednávacie schopnosti
- schopnosť prispôsobiť sa tímovej spolupráci
- schopnosť analyzovať, navrhovať riešenia pre zverené projekty
- flexibilita, samosatnosť, ambicióznosť
- ochota cestovať a prispôsobiť sa pružnému pracovnému času

Sme spoločnosť pôsobiaca na trhu IT od roku 1991. Vyvíjame a implementujeme vlastné softvérové riešenie MONACO (SYSKLASS) určené pre oblasť TPV, plánovanie a riadenie výrobných procesov. Od roku 2004 sme partnerom SAP Slovensko pre obchod, implementáciu informačného systému SAP Bisiness One a vývoj jeho prídavných modulov. Našimi zákazníkmi sú prevažne výrobné spoločnosti v SR, ČR a Poľsku.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2134963  Dátum zverejnenia: 27.6.2016