Можливість для людей з України

Vodič MKD

Lakytrans, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Maďarsko, Francúzsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
897 - 3 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dopravná firma Lakytrans od Senca prijme vodiča na kolečkové prepravy 90% SK - BE+NL+FR - SK , HU.Vikendy 90 percent doma .
Vozidlá FORD 500 všetko pod servisnou zmluvou, každý vodič má pridelené vlastné vozidlo + frigo náves

Mzdové ohodnotenie 100 eur/deň bližšie info na 0905499521
Vozidlá sú vybavené tankovacími kartami SHELL a GPS navigáciou, mýta postpay - Požadujeme všetky doklady na vedenie vozidla: vodičský preukaz (C,E)+KKV, psychotesty, lekársku prehliadku,.

Nové vozidlá Ford , Začiatok a koniec práce na slovensku v Senci alebo podľa dohody . Výplata vyplácaná každé 2 týždne .

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

1

Bezúhonosť, KKV, Tachografová Karta, Psychotesty, Lekárska prehliadka.Znalosť Seriózny prśtup k práci, flexibilita, spoľahlivosť, lojalita, rešpekt.

Referencie výhodou

Lakytrans s.r.o
Medzinárodná návesová frigo preprava. Spoločnosť sa zaoberá medzinárodnou dopravou v rámci EÚ - Belgicko, Luxembursko, Anglicko , Slovensko , Maďarsko .
Záleží nám na kvalite a preto potrebujeme skúsených vodičov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2511453  Dátum zverejnenia: 17.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 897 EUR/mesiac