Údržbár do nového závodu v Nitre

GRUPO ANTOLIN BRATISLAVA s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
1 201 - 1 261 EUR/mesiacod 1201 € základná zložka mzdy + 60€ bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nového závodu v Nitre hľadáme údržbára, ktorý bude zodpovedný za:
- Starostlivosť o náhradné diely a náradie.
- Odstraňovanie porúch.
- Práca s technickou dokumentáciou.
- Technické konzultácie s výrobcami zariadení.
- Vykonáva preventívnu údržbu a opravu strojov a zariadení.
- Práca na zmeny (2-zmenná prevádzka).

Každoročné benefity našej spoločnosti:
+ 13. plat
+ nefajčiarsky príspevok vo výške 10,- € mesačne
+ multisport karta
+ vianočná poukážka v hodnote 50 €
+ dar pri odpracovaní 5 rokov v spoločnosti Grupo Antolin Bratislava
+ víkendový pobyt v hodnote 250 € pri odpracovaní 10 rokov v spoločnosti Grupo Antolin Bratislava
+ víkendový pobyt v hodnote 400 € pri odpracovaní 15 rokov v spoločnosti Grupo Antolin Bratislava
+ finančná odmena pri narodení dieťaťa zamestnancovi vo výške 330,- €
+ referral program
+ spoločenské akcie ako športové hry (aj pre rodinných príslušníkov) a vianočný večierok
+ celoročné kurzy anglického, španielskeho a nemeckého jazyka hradené spoločnosťou
+ odborné kurzy podľa profesijných potrieb zamestnanca
+ 1x ročne vitamíny počas chrípkového / jesenného / obdobia
+ zmluva na dobu neurčitú

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku prostredníctvom dole uvedeného linku "poslať spoločnosti životopis".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- §21 alebo §22.
- Znalosť z pneumatiky (Festo, SMC...).
- Schopnosť samostatne identifikovať a odstraňovať poruchy na zariadeniach.
- Zručnosť.
- Analytické myslenie.
- Spoľahlivosť.

Grupo Antolin je významný svetový dodávateľ komponentov pre automobilové interiéry, ktorý ponúka svojim klientom celkové služby zahŕňajúce koncepciu, dizajn, vývoj, výrobu a distribúciu stropných systémov, dverí, sedadiel a svetelných systémov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3135885  Dátum zverejnenia: 30.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 201 - 1 261 EUR/mesiacod 1201 € základná zložka mzdy + 60€ bonus