Manažér technológie

GRUPO ANTOLIN BRATISLAVA s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves, Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Riadenie zlepšovania.
2. Riadenie fyzických zdrojov.
3. Hodnotenie plnenia KPI.
4. Riadenie technického oddelenia - vedenie, motivácia a koučing.
5. Preskúmanie SMK manažmentom.
6. Marketing nových dielov (zmenová služba).
7. Poskytnutie technickej podpory.
8. Riadenie technických zmien.
9. Realizácia výberových konaní investícií nepriamych materiálov a služieb.
10. Zabezpečenie technickej podpory výroby.
11. Realizácia investícií, služieb a zmien FZ.
12. Spracovanie požiadavky na nákup investícii a služieb.
13. Objednávanie dodávateľov nepriameho materiálu alebo služby.
14. Správa kusovníkov BOM.
15. Uplatňovanie a zlepšovanie systému environmentálneho manažérstva a systému manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci v rámci svojej pôsobnosti.

+ príspevok na auto vo výške 500,- € mesačne alebo služobné auto aj na súkromné účely,
+ nefajčiarsky príspevok vo výške 10,- € mesačne,
+ bezplatný vstup do fitnes centra siete Golem (fitko, aerobné cvičenia, bazén, stolný tenis),
+ bezplatné očkovanie proti chrípke,
+ vianočný prezenčný balík,
+ vecná pozornosť pri odpracovaní 5 rokov v spoločnosti Grupo Antolin Bratislava (hodiny),
+ víkendový pobyt v hodnote 250 € pri odpracovaní 10 rokov v spoločnosti Grupo Antolin Bratislava
+ víkendový pobyt v hodnote 400 € pri odpracovaní 15 rokov v spoločnosti Grupo Antolin Bratislava
+ finančná odmena pri narodení dieťaťa zamestnancovi vo výške 165,- €,
+ spoločenské akcie, ako športové hry (aj pre rodinných príslušníkov) a vianočný večierok,
+ celoročné kurzy anglického, španielskeho a nemeckého jazyka hradené spoločnosťou,
+ odborné kurzy podľa profesijných potrieb zamestnanca,
+ 1x ročne vitamíny počas chrípkového / jesenného / obdobia,
+ príspevok na úrazové poistenie vo výške 350,- € / ročne,
+ kompletná preventívna lekárska prehliadka v privátnom centre v Bratislave.

V prípade, že vás pracovná ponuka zaujala, prosím o zaslanie životopisu v slovenskom a anglickom jazyku prostredníctvom dole uvedeného linku "poslať spoločnosti životopis".

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

-VŠ / SŠ vzdelenie technického al.ekonomického smeru.
-Min. 3 roky prax na podobnej pozícií.
-Skúsenosti v automobilovom priemysle veľkou výhodou.
-Skúsenosti s vedením a riadením tímu.
-Výborné manažérske zručnosti.
-Strategické myslenie a analytické schopnosti.
-Výborné komunikačné schopnosti, reprezentatívne vystupovanie.

Grupo Antolin je významný svetový dodávateľ komponentov pre automobilové interiéry, ktorý ponúka svojim klientom celkové služby zahŕňajúce koncepciu, dizajn, vývoj, výrobu a distribúciu stropných systémov, dverí, sedadiel a svetelných systémov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3063428  Dátum zverejnenia: 16.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou