Vedúci montážnej zmeny / supervízor (2- zmenný režim)

GRUPO ANTOLIN BRATISLAVA s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
1.8.2019
1 520 - 1 630 EUR/mesiac1520 eur brutto + mesačný bonus vo výške 110 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie kolektívu (2 zmenná prevádzka).
- Zabezpečenie bezporuchového chodu montážnej linky za pomoci údržbára a kontrolóra kvality.
- Kontrola správnosti montáže modulov.
- Koordinácia, zabezpečenie a riadenie procesu výroby a dodávok pre zákazníka.
- Spracovávanie podkladov pre mzdy, resp. dochádzky.
- Hodnotenie, zaškoľovanie a motivácia pracovníkov.
- Operatívne riešenie problémov pri výrobe.
- Spolupráca s pracovníkmi kvality a skladu.

+ 13. plat vo výške základnej zložky platu
+ nefajčiarsky príspevok vo výške 10,- € mesačne,
+ vecná pozornosť pri odpracovaní 5 rokov v spoločnosti Grupo Antolin Bratislava (hodiny),
+ víkendový pobyt v hodnote 250 € pri odpracovaní 10 rokov v spoločnosti Grupo Antolin Bratislava,
+ víkendový pobyt v hodnote 400 € pri odpracovaní 15 rokov v spoločnosti Grupo Antolin Bratislava,
+ finančná odmena pri narodení dieťaťa zamestnancovi vo výške 330,- €,
+ spoločenské akcie, ako športové hry (aj pre rodinných príslušníkov) a vianočný večierok,
+ vianočný príspevok vo forme poukážky v hodnote 50 ,- €
+ celoročné kurzy anglického a nemeckého jazyka hradené spoločnosťou,
+ 1x ročne vitamíny počas chrípkového / jesenného / obdobia.
+ odborné kurzy podľa profesijných potrieb zamestnanca
+ Multisport karta

Spoločnosť bude kontaktovať iba vyhovujúcih uchádzačov. Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis prostredníctvom dole uvedeného linku "poslať spoločnosti životopis".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

* SŠ/VŠ vzdelanie.
* Prax 2 roky ako vedúci zmeny, team líder alebo majster.
* Analytické myslenie.
* Schopnosť operatívne riešiť problémy.
* Skúsenosť z automobilovej spoločnosti výhodou.
* 2- zmenná prevádzka.

Grupo Antolin je významný svetový dodávateľ komponentov pre automobilové interiéry, ktorý ponúka svojim klientom celkové služby zahŕňajúce koncepciu, dizajn, vývoj, výrobu a distribúciu stropných systémov, dverí, sedadiel a svetelných systémov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2326423  Dátum zverejnenia: 5.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 520 - 1 630 EUR/mesiac1520 eur brutto + mesačný bonus vo výške 110 eur