IT technik / koordinátor IT procesov

GRUPO ANTOLIN BRATISLAVA s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2200 - 2750

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Sleduje technický stav IT vybavenia, vykonáva diagnostiku prípadných HW/SW chýb.
- Spracováva, inštaluje a podporuje operačné systémy a aplikačné vybavenia pracovných staníc a serverov podľa štandardov spoločnosti.
- Zabezpečuje správu užívateľov v doméne a spravuje užívateľské práva.
- Udržiava a sleduje stav sieťovej infraštruktúry.
- Sleduje a udržiava systémy vo funkčnom stave, odstraňuje výpadky systémov.
- Navrhuje a realizuje zmeny súvisiace s dostupnosťou systémov.
- Komunikuje s užívateľmi IT systémov a s centrálou IT v Španielsku pre zabezpečenie riešení požiadaviek a problémov.
- Zodpovedá za implementáciu a konfiguráciu serverových riešení a bezpečnostných politík v spolupráci s IT centrálou v súčinnosti so štandardmi spoločnosti.
- Spravuje lokálnu telefónnu ústredňu, pevné linky T-com, rokuje s dodávateľmi telekomunikačných služieb na technickej a prevádzkovej úrovni.
- Optimalizuje volacie programy pevných liniek a mobilných operátorov.
- Sleduje IT trendy a navrhuje zlepšenie a zefektívnenie práce IT oddelenia.
- Zodpovedá za výber optimálneho HW a SW riešenia v súčinnosti so štandardmi spoločnosti, zabezpečuje nákup a servis HW.
- Zodpovedá za výber externých spolupracovníkov, resp. firiem, vytvára a udržuje kontakty s dodávateľmi.
- Slúži ako kontaktná osoba v oblasti IT pri spolupráci centrály a lokálnej spoločnosti.
- Neustále sa vzdeláva v oblasti IT, zúčastňuje sa odborných seminárov, ktoré prispievajú k pozitívnemu rozvoju IT oddelenia.
- Navrhuje a implementuje zlepšenia vo všetkých oblastiach zodpovednosti IT oddelenia.

Každoročné benefity našej spoločnosti:
+ nefajčiarsky príspevok vo výške 10,- € mesačne,
+ vianočný prezenčný balík,
+ bezplatný vstup do fitness centra,
+ vecná pozornosť pri odpracovaní 5 rokov v spoločnosti,
+ víkendový pobyt v hodnote 250 € pri odpracovaní 10 rokov v spoločnosti ,
+ víkendový pobyt v hodnote 400 € pri odpracovaní 15 rokov v spoločnosti ,
+ finančná odmena pri narodení dieťaťa zamestnancovi vo výške 165,- €,
+ firemné akcie (vianočný večierok, deň zdravia),
+ celoročné kurzy anglického, nemeckého a španielskeho jazyka hradené spoločnosťou,
+ 1x ročne vitamíny počas chrípkového / jesenného / obdobia.

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, prosím zaslať Váš životopis v slovenskom A anglickom jazyku prostredníctvom dole uvedeného linku "poslať spoločnosti životopis".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
SAP - Základy
Oracle PL/SQL - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
Administrácia Microsoft SQL Server - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Komunikačné a negociačné zručnosti.
- Odolnosť voči stresu.
- Tímový hráč, ochota pomôcť.
- Skúsenosti na rovnakej pozícii vo výrobnej spoločnosti veľkou výhodou.

Grupo Antolin je významný svetový dodávateľ komponentov pre automobilové interiéry, ktorý ponúka svojim klientom celkové služby zahŕňajúce koncepciu, dizajn, vývoj, výrobu a distribúciu stropných systémov, dverí, sedadiel a svetelných systémov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1186507  Dátum zverejnenia: 3.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2200 - 2750