Plánovač výroby

GRUPO ANTOLIN BRATISLAVA s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Spravuje a udržuje databázu resp. report pre plánovanie z pohľadu jednotlivých zákazníkov /množstvá, čas/.
2. Spravuje a udržuje databázu resp. report pre sledovateľnosť produkcie a výroby na týždennej /dennej/ báze, vyhodnocuje v spolupráci s produkciou a výrobou indikátor plnenia plánu.
3. Stanovuje množstvá interných resp. externých prepravných jednotiek pre plánovanie.
4. Stanovuje vstupné parametre pre plánovanie produkcie a výroby na zmeny.
5. Na týždennej báze sleduje stav objednávok /LAB/ z hľadiska kapacity produkcie a výroby.
6. Obnovuje vstupné hodnoty pre plánovanie z hľadiska procesu produkcie a výroby.
7. Vedie poradu plánovania s produkciou a výrobou s výhľadom na dva týždne.
8. Pripravuje a zodpovedá na základe objednávok a stavu skladu plán produkcie a výroby s prihliadnutím na technické obmedzenia produkcie a výroby /takt jednotlivých produktov, šrot, počet ľudí, počet int. balení/.
9. Spravuje a udržuje layout vo firme pre kapacitu dielov z ohľadom na ekonomické kritéria firmy.
10. Navrhuje optimálne výrobné dávky.
11. Navrhuje optimálne množstvá skladových zásob s ohľadom na odvolávky zákazníka a výrobné dávky.
12. Podporuje členov LOG tímu z hľadiska informačných potrieb /indikátory, reporty/.
13. Zodpovedná za implementáciu plánovania produkcie a výroby prostredníctvom nového softwaru.
14. Zodpovedný za nábeh nových dielov do produkcie a výroby /vorséria/.
15. Vyhodnocuje plnenie denného plánu a podľa neho modifikuje plán na nasledujúce dni.
16. Riadenie a plánovanie výroby ND a ich expedícia k zákazníkovi.
17. Vystavenie baliacich predpisov pr ND a hotové výrobky .

Každoročné benefity našej spoločnosti:
+ nefajčiarsky príspevok vo výške 10,- € mesačne,
+ bezplatné očkovanie proti chrípke,
+ vianočný prezenčný balík,
+ bezplatný vstup do fitness centra,
+ vecná pozornosť pri odpracovaní 5 rokov v spoločnosti,
+ víkendový pobyt v hodnote 250 € pri odpracovaní 10 rokov v spoločnosti ,
+ víkendový pobyt v hodnote 400 € pri odpracovaní 15 rokov v spoločnosti ,
+ finančná odmena pri narodení dieťaťa zamestnancovi vo výške 165,- €,
+ firemné akcie (vianočný večierok, deň zdravia),
+ celoročné kurzy anglického, nemeckého a španielskeho jazyka hradené spoločnosťou,
+ 1x ročne vitamíny počas chrípkového / jesenného / obdobia.

V prípade, že vás pracovná ponuka zaujala, prosím o zaslanie životopisu v slovenskom a anglickom jazyku prostredníctvom dole uvedeného linku "poslať spoločnosti životopis".

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý
SAP - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3
3

- Prax v automobilovom priemysle na oddelení nákupu či logistiky veľkou výhodou.
- Zodpovedný prístup k práci.
- Samostatné myslenie.
- Tímový hráč.
- Komunikatívny človek so schopnosťou zvládať stres.
- Skúsenosť s programom SAP veľkou výhodou.

Grupo Antolin je významný svetový dodávateľ komponentov pre automobilové interiéry, ktorý ponúka svojim klientom celkové služby zahŕňajúce koncepciu, dizajn, vývoj, výrobu a distribúciu stropných systémov, dverí, sedadiel a svetelných systémov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Opletalova 73
841 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Vidličková
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1124035   Dátum zverejnenia: 28.11.2016