Manažér výroby

GRUPO ANTOLIN BRATISLAVA s.r.o.

Miesto práce
Opletalova 73, 841 07 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Riadi výrobu v súlade s plánom výroby.
2. Zadáva prácu jednotlivým pracovníkom.
3. Vedie evidenciu dochádzky.
4. Upravuje kapacitu linky v súlade s požiadavkami zákazníka.
5. Hodnotí spôsobilosť pracovníkov vykonávať jednotlivé pracovné operácie.
6. Spracováva núdzové plány výroby.
7. Využíva optimálne pracovnú kapacitu všetkých pracovníkov zmeny.
8. Sprístupňuje pracovné postupy na všetkých pracovných miestach.
9. Dbá na rešpektovanie lay-outu, process flow-chart, kontrolného plánu a pracovných postupov.
10. Udržuje výrobný proces v spôsobilom stave.
11. Overuje proces po novom nastavení.
12. Vykonáva služobné a pracovné cesty podľa potrieb zamestnávateľa.

Každoročné benefity našej spoločnosti:
+ firemné vozidlo aj na súkromné účely,
+ nefajčiarsky príspevok vo výške 10,- € mesačne,
+ bezplatné očkovanie proti chrípke,
+ vianočný prezenčný balík,
+ bezplatný vstup do fitness centra,
+ vecná pozornosť pri odpracovaní 5 rokov v spoločnosti Grupo Antolin Bratislava (hodiny),
+ víkendový pobyt v hodnote 250 € pri odpracovaní 10 rokov v spoločnosti Grupo Antolin Bratislava,
+ víkendový pobyt v hodnote 400 € pri odpracovaní 15 rokov v spoločnosti Grupo Antolin Bratislava,
+ finančná odmena pri narodení dieťaťa zamestnancovi vo výške 165,- €,
+ firemné akcie (vianočný večierok, deň zdravia),
+ celoročné kurzy anglického, nemeckého a španielskeho jazyka hradené spoločnosťou,
+ 1x ročne vitamíny počas chrípkového / jesenného / obdobia.

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, prosím zaslať Váš životopis v slovenskom jazyku prostredníctvom dole uvedeného linku "poslať spoločnosti životopis".

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- Komunikačne, negociačné a rozhodovacie zručnosti.
- Schopnosť motivovať a riadiť ľudí.
- Odolnosť voči stresu.
- Skúsenosti s vedením výroby v automobilovom priemysle veľkou výhodou!

Grupo Antolin je významný svetový dodávateľ komponentov pre automobilové interiéry, ktorý ponúka svojim klientom celkové služby zahŕňajúce koncepciu, dizajn, vývoj, výrobu a distribúciu stropných systémov, dverí, sedadiel a svetelných systémov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1087667  Dátum zverejnenia: 21.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou