Regionální technicko - obchodní zástupce - regiony v SR

GRUMANT s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme:
- SŠ/VŠ (technického směru )
- min. 1rok praxe v obchodní činnosti, výhodou zaměření na průmysl
- možnost uplatnění i pro absolventy
- znalost strojírenství v oboru obrábění kovu - výhodou
- velmi dobré obchodní, komunikační a prezentační dovednosti
- orientace na výsledek
- mimořádné pracovní nasazení
- ochota neustále se vzdělávat
- flexibilita a samostatnost
- ŘP sk. B

Hlavní náplň práce:
- aktivní obchodní činnost v oblasti strojírenského průmysl ve svěřeném regionu
-vyhledávání informací o vývoji tržního potenciálu, mapování situace u zákazníků, analýzy konkurence, vytvoření marketingové strategie pro daný region
- vyhledávání nových zákazníků a nových obchodních příležitostí
- udržování a rozvíjení obchodních vztahů se stávajícími zákazníkyž
- spolupráce na přípravě nabídek, podkladů, kalkulací apod.

Nabízíme:
- obchodní pozici ve společnosti GRUMANT , která je pro zákazníky v ČR a na Slovensku synonymem pro špičkové technologie a inovace již 22let.
- příležitost k seberealizaci a možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti
- práci v příjemném kolektivu špičkových odborníků a přístup k nejmodernějším technologiím
- atraktivní finanční odměňování a širokou škálu zaměstnaneckých výhod (příspěvek na volnočasové aktivity a vzdělávání, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, akciové programy, pružnou pracovní dobu, odměny při pracovních a životních jubilejích, příspěvek na stravování a )
- podporu při zajištění bytu s příspěvkem na nájem nebo na splátky hypotéky.
- služební vozidlo, GSM, PC karta OMW
- místo pracoviště: Slovesnká Republika

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2242401  Dátum zverejnenia: 3.9.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.