Logo GROWLER s.r.o.

BEER STATION. Tvoja nová zastávka v kariére barmana/čašníka.

GROWLER s.r.o.

Beer Station TapHouse, Mlynarovičova 16, 851 03 Bratislava - Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 300 - 1 400 EUR/mesiacAk nás presvedčíte, že si zaslúžite viac, radi sa o tom pobavíme na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nie  je pivo ako pivo. Niekto má rád horké, niekto ovocné... my v BEER STATION všetko craftové. Sme jednotkou na trhu v predaji craftového piva na Slovensku.

Poď s nami budovať lovebrand medzi pivami. Ako?

• U nás nebudeš výčapník, ani krčmár, ale barman, ktorý zákazníkom ponúkne tie najlepšie craftové pivá z domácej ale aj zahraničnej remeselnej výroby

• Niekedy je ťažké si vybrať z tak veľkej ponuky, preto zákazníci ocenia, ak im poradíš s výberom

• Aby naše produkty mali vždy najvyššiu kvalitu, treba sa o ne dobre postarať. Preto bez poriadku v sklade a čistoty na pracovisku to nepôjde.

Prečo pracovať s nami?

• Sme lovebrand medzi craftovými pivami na Slovensku

• Budujeme komunitu milovníkov craftových pív

• Organizujeme ochutnávky, pivné festivaly... pretože pivo je naša vášeň

• Zavádzame na trh nove trendy v spojeni s pivom a jeho predajom

Daj nám o sebe vedieť, a my ťa oblečieme do lovebrandu BEER STATION.

Dobrú prácu vieme oceniť nielen finančne, ale aj zaujímavými benefitmi:

• Prístupom k pivným novinkám a limitkám, s ktorými zažiariš na každej párty

• Zamestnaneckou zľavou 30% na všetky produkty, aby si svoju prácu vychutnal do posledného dúška

• Preplatenými vedenými ochutnávkami

• Účasťou na pivných festivaloch, kde budeš môcť predviesť svoje barmanské zručnosti

• Nezabudneme ani na tvoje narodeniny, či iné príležitosti k vychutnaniu si craftového piva s kolegami

Pár vecí sa ešte nájde, ale to si povieme na osobnom pohovore.

Kontaktovať nás môžeš aj telefonicky, ak si nie si istý, či je to práca pre Teba. Napíš nám e-mail alebo SMS a my sa Ti ozveme. Radi Ti zodpovieme otázky a dohodneme sa na termíne pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

barman, čašník

Počet rokov praxe

2

Poďme sa spolu pozrieť na to, čo ti pridá body navyše:

• výborné komunikačné zručnosti, ktoré ti uľahčia prácu pri komunikácii so zákazníkmi

• ochota pracovať v rýchlom tempe a odolnosť voči stresu, pretože občas sú momenty, kedy sa tej práce nazbiera veľa

• sme jeden tím, takže nehľadáme sólistu

• a samozrejme pozitívny vzťah k pivu, ideálne remeselnému

BEER STATION je lídrom v predaji remeselného piva, prinášajúc najširší výber sudových, fľaškových a plechovkových remeselných piv priamo k našim zákazníkom a do prevádzok.

Naša spoločnosť ma bohaté skúseností s retailom a vo veľkoobchode, zdokonalené o všetky poznatky o trhu s remeselným pivom, jeho skladovaním a prepravou.

Sme hrdí na našu priateľskú komunikáciu, ktorú prenášame aj do Beer Station Distribúcie, flexibilný rozvoz každý deň vrátane víkendov a sviatkov, a možnosť dodávky aj pre neskoré objednávky.
Výnimočné je, že nemáme minimálne objednávky a neustále sa rozvíjame, pričom prinašame nové systémy, služby, trasy a spolupracujeme s novými pivovarmi.

Ale k tomu potrebujeme ten najkvalitnejší tím - pridáš sa k nám?

Kontakt

Kontaktná osoba: Róbert Latika
Tel.: +421951177347
E-mail: poslať životopis
ID: 4802659  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac