Front end developer - Junior / Experienced / Senior

GroupSolver s.r.o.

Kováčska 47, 040 01 Košice-Staré Mesto, Košický kraj, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
16.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
900 € až 2 200 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme web developerov na juniorské až seniorské pozície do slovensko-amerického startupu GroupSolver.

Vývoj progresívnej webovej platformy s použitím najmodernejších webových technologií v medzinárodnom tíme. Možnosť podieľať sa na návrhu architektúry, API rozhraní a dizajnu.
Vítame nové návrhy a technológie, správne riešenie má u nás prednosť pred legacy kódom.

Výhodou sú skúsenosti s:
- React, Angular, Ember.js, Node.js & Express, D3, lo-dash
- Git, Webpack, Gulp
- Agile metodológie

- Nadpriemerné platové ohodnotenie
- Možnosť rýchleho profesionálneho rastu
- Zaujímavá práca na rýchlo rastúcej webovej platforme
- Startupová kultúra firmy
- Akcie firmy
- Flexibilný pracovný čas, možnosť home office
- Možnosť pracovných ciest do USA

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý

Nadšenie pre moderné webové technológie
Nezávislosť v práci
Schopnosť spolupracovať v tíme

GroupSolver je technologický startup, ktorý vyvíja nové metódy prieskumu trhu. Na rozdiel od tradičných metód prieskumu, akými sú napríklad „multiple choice“ online dotazníky, naša platforma sa zameriava na získanie odpovedí na otvorené otázky. Využívanie crowdsourcingu a sofistikovaných štatistických metód nám umožňuje konsolidovať a merať odpovede v prirodzenom jazyku.
Sme malá, dynamická a rýchlo rastúca firma so zastúpením v Spojených štátoch a na Slovensku. Od členov nášho tímu očakávame rovnako dynamický prístup, nadšenie a samostatné myslenie. Okrem komerčného využitia našej platformy sa angažujeme aj v neziskovej sfére, kde nám bol udelený grant „Grand challenges“ od Nadácie Billa a Melindy Gatesovcov (BMGF).
V roku 2016 nám bola udelená cena publika na najprestížnejšom slovenskom startupovom podujatí Startup Awards.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2868996  Dátum zverejnenia: 3.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 € až 2 200 €