Database / Backend developer

GroupSolver s.r.o.

Miesto práce
Kováčska 47, Košice
Termín nástupu
okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 2500 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj databázových riešení pre podporu distribuovanej webovej platformy (viacero prísupov na systém) s týmito požiadavkami:
- škálovateľnosť
- rýchlosť
- dostupnosť dát v skutočnom čase
- integrácia rozličných databázových produktov
- NOSQL a SQL riešenia
- využívanie cloudových DB služieb (skúsenosti s MS Azure / AWS výhodou)

Opcie, flexibilný čas

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SQL - Expert
Administrácia Microsoft SQL Server - Expert

GroupSolver je technologický startup, ktorý vyvíja nové metódy prieskumu trhu. Na rozdiel od tradičných metód prieskumu, akými sú napríklad „multiple choice“ online dotazníky, naša platforma sa zameriava na získanie odpovedí na otvorené otázky. Využívanie crowdsourcingu a sofistikovaných štatistických metód nám umožňuje konsolidovať a merať odpovede v prirodzenom jazyku.
Sme malá, dynamická a rýchlo rastúca firma so zastúpením v Spojených štátoch a na Slovensku. Od členov nášho tímu očakávame rovnako dynamický prístup, nadšenie a samostatné myslenie. Okrem komerčného využitia našej platformy sa angažujeme aj v neziskovej sfére, kde nám bol udelený grant „Grand challenges“ od Nadácie Billa a Melindy Gatesovcov (BMGF).
V roku 2016 nám bola udelená cena publika na najprestížnejšom slovenskom startupovom podujatí Startup Awards.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2780925  Dátum zverejnenia: 22.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 2500 Eur