Pomocný účtovník 6-8hod denne

GroupM Slovakia s. r. o.

Karadžičova 8, 821 08 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovávanie účtovnej agendy spoločnosti
evidencia došlej pošty
účtovanie prijatých a vydaných faktúr,
účtovanie banky a úhrady,
účtovanie interných dokladov,
- admin práce súvisiace s účtovnou agendou,
- MS Office (Excel),

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

GroupM is the leading global media investment management group serving as the parent to WPP media agencies including Mindshare, EssenceMediacom, Wavemaker, and m/SIX, as well as the programmatic digital media platform, Xaxis, each global operation in their own right with leading market positions. GroupM’s primary purpose is to maximize the performance of WPP’s media agencies by operating as leader and collaborator in trading, content creation, sports, digital, finance, and proprietary tool development. GroupM’s focus is to deliver unrivalled marketplace advantage to its clients, stakeholders and people, and is increasingly working closely for the benefit of clients with WPP’s data investment management group, Kantar. Together, GroupM and Kantar account for over 50% of WPP’s group revenues of more than $20 billion.
Discover more about GroupM at www.groupm.com
Follow @GroupMWorldwide on Twitter
Follow GroupM on LinkedIn - https://www.linkedin.com/company/groupm

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1229197  Dátum zverejnenia: 20.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou