Odborná asistentka riaditeľa spoločnosti

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ukážkový deň na pracovisku pre vybraných finálnych kandidátov
Podpora plynulého chodu spoločnosti a administratívna podpora riaditeľa spoločnosti (RS)
Starostlivosť o kompletnú administratívnu agendu RS
Organizovanie programu RS
Logistické zabezpečenie služobných ciest, stretnutí, školení a porád organizovaných RS, prípadne inými odbornými úsekmi
Vybavovanie telefonických hovorov
Uvítanie návštev a ich obsluha
Telefonická a e-mailová komunikácia s externými partnermi
Preklady materiálov z anglického/maďarského jazyka do slovenského a naopak, tlmočenie; v prípade potreby zabezpečovanie prekladov a tlmočenia
Príprava podkladov na porady, stretnutia a zápisnice z nich
Vypracovanie prezentácií, reportov a štatistík podľa pokynov RS
Zabezpečovanie vizitiek pre zamestnancov a distribučné kanály
Spoluúčasť pri organizovaní firemných podujatí
Požiadavky na objednávanie kancelárskych potrieb
Koordinácia procesu stornovania poistných zmlúv
Vedenie dochádzky RS a ním určených osôb

Iné výhody

pravidelná komunikácia v cudzích jazykoch
práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
flexibilný pracovný čas
viac nájdeš v časti „Starostlivosť o zamestnancov“

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a
Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

anglický a maďarský jazyk - plynule slovom aj písmom
skúsenosti na obdobnej pozícii - vítané
skúsenosti v poisťovníctve výhodou
MS Office - pokročilý
vynikajúce komunikačné zručnosti slovom aj písmom
veľmi dobré organizačné schopnosti
proaktívny prístup
samostatnosť, kreativita, flexibilita
precíznosť

Groupama bola založená vo Francúzsku na konci 19. storočia ako miestna spoločenská iniciatíva pre ochranu proti poľnohospodárskym škodám a proti rizikám požiaru. Ako výsledok mimoriadneho úspechu sa táto forma svojpomocného poistenia rozšírila na celé územie Francúzska. V nasledujúcich desaťročiach sa Groupama nepretržite rozvíjala, rozširovala okruh poskytovaných poisťovacích služieb a získala si tak dôveru čoraz viac zákazníkov.

Skupina sa v priebehu uplynulých sto rokov úspešne prispôsobovala aj hospodárskym a spoločenským zmenám, čoho výsledkom je dôvera miliónov zákazníkov na celom svete. Sú však hodnoty, ktoré si zachovávala stále a zachováva ich dodnes: blízkosť a súdržnosť.

Skupina Groupama je na Slovensku k dispozícii svojim klientom od 1. januára 2012 ako pobočka maďarskej poisťovne Groupama Garancia Biztosító pod názvom Groupama Garancia poisťovňa a.s., pobočka poisťovne z iného členského štátu.

Od 1. júla 2015 pôsobí Groupama Garancia poisťovňa a. s., pobočka poisťovne z iného členského štátu, pod novým názvom Groupama poisťovňa a. s., pobočka poisťovne z iného členského štátu, pričom ďalej funguje ako pobočka maďarskej poisťovne Groupama Biztosító Zrt..

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poisťovníctvo

Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, z kapacitných dôvodov však budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Ak Vás ponuka zaujala, pošlite, prosím, motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom a anglickom jazyku. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície: Odborná asistentka riaditeľa spoločnosti.
Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa z. č. 122/2013 Z.z. v nasledovnom znení:

"V súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v žiadosti o zamestnanie, životopise a iných poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli spracúvané, kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou Groupama poisťovňa a. s., pobočka poisťovne z iného členského štátu za účelom evidencie uchádzačov o zamestnanie do času, kým sa neuvoľní alebo bude vytvorená pracovná pozícia zodpovedajúca mojim požiadavkám a kvalifikácii, najdlhšie do dvoch rokov odo dňa poskytnutia súhlasu na spracovanie mojich osobných údajov. Súhlas so spracovaním osobných údajov platí do doby jeho písomného odvolania, najdlhšie do dvoch rokov odo dňa jeho poskytnutia. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé."

V prípade, ak nám súhlas so spracovaním vašich osobných údajov nebude doručený spolu s vašim životopisom a nebudete vybraný ako úspešný uchádzač výberového konania, vaše osobné údaje budú zlikvidované.

Groupama poisťovňa a. s., pobočka poisťovne z iného členského štátu
Miletičova 21
821 08 Bratislava
ID: 2760867   Dátum zverejnenia: 24.10.2016