Znalec škôd (motorové vozidlá)

Groupama poisťovňa a. s., pobočka poisťovne z iného členského štátu

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborné preskúmavanie škôd z hľadiska právneho dôvodu, výšky sumy a pod.
Návrhy na úpravu rezervy na poistné plnenie
Realizácia opatrení na odstránenie nedostatkov
Dohadovanie termínov odborného preskúmania s dotknutými klientmi, vyrozumenie o mieste a čase obhliadky
Vyhotovovanie zápisníc o zisteniach z odborného preskúmania
Kontrola pripojených listinných dôkazov z hľadiska obsahu i formy
Návrhy na zamietnutie, doplnenie nedostatkov, doplňujúcu obhliadku, uplatnenie rozdelenia škody a pod.
Kontrola výpočtu navrhnutej nahraditeľnej výšky škody
Schvaľovanie vyplatenia náhrad škôd do stanovenej výšky sumy v zmysle vlastnej kompetencie
Pravidelné kontaktovanie externého partnera
Prioritné vybavovanie sťažností, poskytovanie vecných údajov Právnemu a Compliance oddeleniu Prijímanie a pripomienkovanie opatrení patriacich do náplne práce Klientského centra
Vybavovanie klientskych sťažností, žiadostí o revíziu a odpovedanie na ne v predpísanej lehote
Prioritné vybavovanie a realizácia podľa predpisov regresných prípadov, preskúmavanie a uvádzanie možností regresu
V prípade potreby likvidácia poistných udalostí

možnosť sebarealizácie, profesijného a osobnostného rastu
pravidelná komunikácia v cudzom jazyku
práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
flexibilný pracovný čas

Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, z kapacitných dôvodov však budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom a maďarskom jazyku. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície: Znalec škôd (motorové vozidlá).
Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa z. č. 122/2013 Z.z. v nasledovnom znení:

"V súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v žiadosti o zamestnanie, životopise a iných poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli spracúvané, kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou Groupama Garancia poisťovňa, a.s. za účelom evidencie uchádzačov o zamestnanie do času, kým sa neuvoľní alebo bude vytvorená pracovná pozícia zodpovedajúca mojim požiadavkám a kvalifikácií, najdlhšie do dvoch rokov odo dňa poskytnutia súhlasu na spracovanie mojich osobných údajov. Súhlas so spracovaním osobných údajov platí do doby jeho písomného odvolania, najdlhšie do dvoch rokov odo dňa jeho poskytnutia. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé."

V prípade, ak nám súhlas so spracovaním vašich osobných údajov nebude doručený spolu s vašim životopisom a nebudete vybraný ako úspešný uchádzač výberového konania, vaše osobné údaje budú zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

poisťovníctvo

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

skúsenosti na obdobnej pozícii - podmienkou
maďarský jazyk - aktívne slovom aj písmom
MS Office - pokročilý užívateľ
orientácia na detail a výsledok
precíznosť
zodpovednosť
spoľahlivosť
aktívny vodič

Groupama je silná medzinárodná finančná skupina. Bola založená vo Francúzsku, kde dlhodobo patrí medzi lídrov na trhu. Počas svojej 100 - ročnej histórie si vybudovala zastúpenie v 9 krajinách. Na slovenskom poistnom trhu je skupina Groupama prítomná od 5. marca 2009. V súčasnej dobe pôsobí na Slovensku ako pobočka úspešnej maďarskej poisťovne Groupama Biztosító Zrt., ktorá patrí v Maďarsku do prvej štvorky najsilnejších poisťovní s počtom klientov vyše 1,3 milióna.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1875507  Dátum zverejnenia: 22.9.2014