Šička - šitie pre automobilový priemysel

Group of companies ATK21

Miesto práce
Senica, Trnavský kraj, okres Senica
Termín nástupu
01.02.2017
Mzdové podmienky (brutto)
600-900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme do pracovného pomeru z dôvodu rozširovania výroby operátorov na pozíciu šička - šitie pre automobilový priemysel.
Práca šičky spočíva v šití textilných fixácií, čo sú prepravné ochranné balenia komponentov určené predovšetkým pre automobilový priemysel.
Šička pracuje v linke, ktorá je zložená z 5 šičiek, z ktorých jedna je predáčka linky, zodpovedná za chod, riadenie a rozdeľovanie práce v linke.
Šije sa na základe výkresovej dokumentácie, na 1-ihlových alebo 2-ihlových priemyslených šijacích strojoch.
Šitie je vo veľkej miere priamočiare, čiže šije sa rovným stehom, na tzv. značky / bodky, čiže šička má určené, ktorý diel ma prišiť “odkiaľ – kam”.
Šička nešije celý výrobok sama, ale celkový výrobok je rozdelený na jednotlivé kroky, kde šička na začiatku linky spraví prvý úsek výrobku, posúva svoju časť nasledovnej šičke, ktorá pokračuje v práci na výrobky, a na konci linky “ vypadáva “ z linky hotový výrobok, ktorý ešte pred výstupnou kontrolou odstrihávačka nití očistí od prebytočných nití a pripraví pre výstupnú kontrolu.

Ponúkame:
Pracovný pomer bude uzatvorený po zaučení na dobu neurčitú.
UBYTOVANIE doplátok
- po zaškolení základný plat s dochádzkovou prémiou 600 € + výkonnostná prémia do 30 %
- v prípade pracovných sobôt navyše príplatok za dochádzku
- pracovný pomer na dobu neurčitú
- možnosť odvozu z poobednej zmeny
- dlhodobé a stabilné zamestnanie
- zamestnanie v rozvíjacej sa spoločnosti v príjemnom modernom pracovnom prostredí
- zvýhodnené nákupy tovaru v obchodnej sieti spoločnosti

V prípade záujmu posielajte žiadosti na mailovú adresu [email protected] alebo +421 911 720 376.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

Spoločnosť je dynamicky sa rozvíjajúca organizácia, ktorá počas svojej činnosti vyrástla do jedného z najdôležitejších dodávateľov na českom a slovenskom trhu.

V roku 1998 začala spoločnosť činnosť taktiež v oblasti návrhu a výroby baliacich, prepravných jednotiek na expedíciu v automobilovom a technickom priemysle, kde sa po mnohých úspešných projektoch zaradila medzi popredných a hlavných dodávateľov.

Výsledky jej vývojového pracoviska, kde spracovávajú poznatky z trhu a vytvárajú návrhy na nové obaly, už ukázali úspechy v podobe ôsmych ocenení OBAL ROKA, jedného ocenenia LOG-IN v roku 2005, ocenenia WORLD STAR PACKAGING v roku 2008 a spokojnosti množstva jej odberateľov.

Zvyšujúci sa záujem o služby a výrobky priviedol spoločnosť k rozhodnutiu vybudovať výrobný závod založený na moderných výrobných technológiách s cieľom výrazne zvýšiť kapacitu a rozšíriť naše aktivity aj na ďalšie trhy.

V sortimente sú prepravné obaly pre najrôznejšie oblasti priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

-dobrý zdravotný stav umožňujúci pracovať v 2-zmennej prevádzke
-pracovná doba – od 6:00 – 14 : 00 – 14 : 00 ranná zmena
14:00 – 22 : 00 poobedná zmena
-požadovaná prax v obore vítaná
-zodpovedný prístup

Skupina spoločností ATK21 je na globálnom trhu od roku 2006 a dnes je úspešna rastúca medzinárodná personálna spoločnosť, ktorá zamestnáva viac ako 250 zamestnancov v 17 pobočkach a viac ako 5000 pracovnikov, ktoré plnia úlohy u našich klientov, medzínárodnych firiem. V roku 2016 bola otvorená Európska centrála v Bratislave.
Hlavným predmetom činnosti Európskej centraly sú personálne služby. Sme držitelom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu.
Zabezpečujeme potrebný počet pracovníkov na krátkodobé a dlhodobé projekty pre výrobné spoločnosti, maloobchod, logistiku, stavebníctvo, IT, hoteli, športové objekty.
ATK21 - Šetríme čas pre Vaše hlavné úlohy

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2891141  Dátum zverejnenia: 13.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600-900