Pracovník/operátor potravinárskej výroby

GROTTO, a.s.

Miesto práce
Bartošova Lehôtka
Termín nástupu
asap
830 EUR/mesiacDochádzkový bonus 50 Eur/mesačne. Bližšie informácie o platových podmienkach na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • nahrávanie informácií o výrobe do interného informačného systému
  • zabezpečovanie výstupov a reportov pre nadriadených
  • vytváranie medzistrediskových objednávok a ich kontrola
  • zodpovednosť za kontrolu a vyskladňovanie hotových výrobkov na druhé stredisko
  • vizuálna kontrola surovín a hotových výrobkov
  • zodpovednosť za vedenie pridelenej evidencie
  • vykonávanie fyzických inventúr
  • a iné podľa požiadaviek nadriadeného

Možnosť nákupu hotových výrobkov za zamestnanecké ceny. Závodné stravovanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

so zameraním na potravinárstvo výhodou

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť
  • prax na podobnej pozícii výhodou

Firma Grotto, a.s. vznikla v roku 1997 a len vďaka vám trvá dodnes. Zaoberáme sa výrobou bagiet, bagetiek, tortíl, sendvičov a panín. Počas 25 rokov sme neustále zlepšovali receptúry a skvalitňovali výber dodávateľov, aby ste z našich produktov mali ten najlepší pôžitok. Naša výroba sa stále rozrastá a preto hľadáme do nášho tímu nových kolegov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Kuzmická
E-mail: poslať životopis
ID: 4798361  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 830 EUR/mesiac