Vedúci ekonomického oddelenia

GROTTO, a.s.

Miesto práce
Bartošova Lehôtka, Bratislava
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinovať plánovací proces spoločnosti a zostavovať finančné plány v spolupráci s inými oddeleniami,
- stanovovať, analyzovať a vyhodnocovať kľúčové ukazovatele spoločnosti (KPI) v rámci kontrolingu.
- vykonávať štandardné kontrolingové činnosti v rámci mesačných, kvartálnych a koncoročných závierok,
- kontrolovať a vyhodnocovať správnosť ocenenia hotových výrobkov a nákladov na obstarávanie materiálu,
- analyzovať a vyhodnocovať dosiahnuté predajné marže a ziskovosť jednotlivých projektov.
- analyzovať a navrhovať riešenia identifikovaných nedostatkov.
- zostavovať kontrolingové reporty podľa potrieb vrcholového manažmentu spoločnosti
- práca s informačným a účtovným systémom spoločnosti.

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite predmetu emailu uveďte názov pozície.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich naše požiadavky.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

ekonomika, financie, účtovníctvo
5

- znalosť účtovných zákonov a operácií, podnikových procesov
- precíznosť, presnosť, samostatnosť, analytické myslenie
- znalosť NAVISION

Výroba a predaj potravinárskych výrobkov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Bartošova Lehôtka 222
967 01 Kremnica
ID: 1028278   Dátum zverejnenia: 13.10.2016