Kuchár pri mori

Grotte, s.r.o.

Miesto práce
Bulharsko, Zahraničie - ostatné
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladame sikovnych kucharov na poziciu SAMOSTATNEHO kuchara v Bulharsku do zabehnutej a oblubenej slovenskej restauracie s klasickym menu (tradicna slovenska a ceska kuchyna) k moru, cca od 16.6. do cca 10.9. (maximalna dlzka), terminy odchodu a navratu budu upresnene. Moznost dohodnut sa aj na kratsie obdobie podla moznosti spolocnosti a uchadzaca. Vhodne NAJMA pre mladych, ale samostatnych ludi, ktori si chcu slusne zarobit a zaroven pocas brigady uzit zivot pri mori a atraktivnu atmosferu primorskeho letoviska. Vhodne aj pre zrucnych kucharov, ktori po skonceni a pred nastupom do trvaleho a dlhodobejsieho zamestnania ocenia v lete prijemnu zmenu a kratkodobu pracu pri mori.
Pracovnika hladame pre bulharsku spolocnost IVETAPRIM, E.O.O.D.
Plat dohodou. Prosim kontaktovat na t.c. od 11.00 – 19.00, pripadne mailom.

Ubytovanie, doprava a strava zdarma.
Nepozadujeme znalost ziadneho cudzieho jazyka.
Okrem tychto vyhod ponukame aj vynikajucu pracovnu atmosferu v slovenskom kolektive a dobre pracovne podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

PRAX SAMOSTATNEHO kuchara (nie pomocneho) V RESTAURACII (nie v jedalni a pod) je VSAK PODMIENKOU. Nepozadujeme znalost nijakeho cudzieho jazyka.

Spoločnosť zameraná na prevádzku slovenskej reštaurácie v Bulharsku.
ID: 1476281  Dátum zverejnenia: 3.5.2017